خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » فرودگاه بین المللی شهر رم بهترین فرودگاه اروپا شناخته شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۹:۱۰

 کد خبر: 13089
 113 بازدید
 دیدگاه‌ها برای فرودگاه بین المللی شهر رم بهترین فرودگاه اروپا شناخته شد بسته هستند

فرودگاه بین المللی شهر رم بهترین فرودگاه اروپا شناخته شد

خبری داریم مبنی بر فرودگاه بین المللی شهر رم بهترین فرودگاه اروپا شناخته شد که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. فرودگاه بین المللی “لئوناردو داوینچی ” شهر رم – موسوم به “فیومیچینو” بهترین فرودگاه در اروپا از لحاظ کیفیت و رضایت مسافران شناخته شد . به نوشته ایرنا با استناد […]

فرودگاه بین المللی شهر رم بهترین فرودگاه اروپا شناخته شد

خبری داریم مبنی بر فرودگاه بین المللی شهر رم بهترین فرودگاه اروپا شناخته شد که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

فرودگاه بین المللی “لئوناردو داوینچی ” شهر رم – موسوم به “فیومیچینو” بهترین فرودگاه در اروپا از لحاظ کیفیت و رضایت مسافران شناخته شد .

به نوشته ایرنا با استناد به گفته روزنامه “ایل مساجرو”- فرودگاه “فیومیچینو” در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ در صدر فهرست رسمی “ACI” (شورای بین المللی فرودگاه ها) جای گرفت و بدین صورت با اسم بهترین فرودگاه  اروپا شناخته شد .

شورای بین المللی فرودگاه ها از روش گفتگو و تحقیقات از مسافران – بیش از ۳۰۰ فرودگاه جهان را از لحاظ کیفیت بررسی می کند و در فهرست  ویژه خود می گنجاند و با این شرایط در سه ماهه دوم سال جاری میلادی فرودگاه رم با اسم بهترین فرودگاه اروپا به رسمیت شناخته شد .

براساس این خبر – فرودگاه بین المللی شهر رم مورد توجه مسافران بوده و به اشتراک هاب های بزرک اروپایی مثل لندن – مونیخ – امستردام – مادرید و پاریس در صدر فهرست جای گرفته است برای این فرودگاه که در دهه قبلی و در فصل تابستان با بحران مهم چمدان های گم شده مواجه بوده است – این یک پیروزی مهم در این روزهای پرتردد سال شمرده می شود .

گشایش محیط تازه بین المللی در این فرودگاه کمک بزرگی به افزایش کیفیت آن کرده است مسافران این فرودگاه از استقبال پرسنل – کیفیت و راحتی فرودگاه – برای خدمات اجرایی مانند کنترل ایمنی و خوش اخلاقی پرسنل و سرعت کنترل گذرنامه ها راضی هستند تمیزی فرودگاه و دستشویی ها- مانیتورهای بزرک اطلاع رسانی و خوش رویی کارکنان این فرودگاه در مراحل مختلف از نمونه نکات مهم در این تحقیقات بود .

برای شما نیز جالب است؟
استقرار ناوهواپیمابر و بمب افکن استراتژیک آمریکا در شبه جزیره کره

فرودگاه “لئوناردو داوینچی ” شهر رم – بزرگترین در ایتالیا است در این  فرودگاه در ماه تابستان هر روز ۱۴۰ هزار مسافر تردد می کنند .

پی جی ایر امیدوار است خبر فرودگاه بین المللی شهر رم بهترین فرودگاه اروپا شناخته شد مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات