خبرهای ویژه

» امنیت و حفاظت » فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۱

 کد خبر: 13210
 108 بازدید
 دیدگاه‌ها برای فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد بسته هستند

فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد

در باب مسئله امنیت پرواز خبر فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد را برای شما پخش میکنیم. فرمانده پلیس فرودگاه گفت : هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشده و باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که دستگیری پیرامون این مسئله نداشتیم . […]

فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد

در باب مسئله امنیت پرواز خبر فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد را برای شما پخش میکنیم.

فرمانده پلیس فرودگاه گفت : هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشده و باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که دستگیری پیرامون این مسئله نداشتیم .

به نوشته ایرنا از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر- سردار حسن مهری (چهارشنبه ۱۵شهریور) اضافه کرد: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که عملیات رفت حجاج از ۲۰ ایستگاه پروازی بدون هیچ مشکلی انجام شد و ماموران پلیس فرودگاه هم کاری خوبی را برای اعزام بیش از ۸۶ هزار زائر انجام دادند .

وی اظهار کرد: وظیفه پلیس فرودگاه پیشگیری از جرائم – قاچاق مواد مخدر و ارز- حفاظت از سالن های مسافری – سطوح پروازی و انبارهای هوایی است ما تمام تلاش خود را برای انجام بدون عیب و نقص سفرها انجام می دهیم .

فرمانده پلیس فرودگاه گفت : قبل از اعزام حجاج به عربستان مطرح کرده  بودیم که حمل مواد مخدر در عربستان مجازات سنگینی دارد- بدین جهت با بازرسی دقیق و هم کاری حجاج اجازه ندادیم حتی یک گرم مواد مخدر در فرودگاههای سعودی از حاجی های ایرانی کشف شود .

مهری به مسئله پایین تولید های فرودگاه ها اشاره نمود و اضافه کرد: از سال ۹۴ تا به این لحظه پایین تولید های فرودگاه ها از نمونه دوربین های مدار بسته و وسایل کمک بازرسی گسترش خوبی داشته است .

وی اضافه کرد: با استناد به ظرفیت پایین پارکینک در فرودگاه امام خمینی (ره ) از استقبال کنندگان درخواست می کنیم کار استقبال را در محل زندگی  حجاج انجام دهند تا از ایجاد راه بندان و سخت در فرودگاه جلوگیری شود .

برای شما نیز جالب است؟
تغییر مسیر هواپیماهای خارجی به سوی ایران به دلیل آسمان امن آن است

فرمانده پلیس فرودگاه به حجاج پیش نهاد کرد لحظه بازگشت درفرودگاه با ماموران پلیس هم کاری کرده و صبر پیشه کنند چرا که امکان دارد با استناد به حجم دیگر پروازهای ورودی و خروجی -این مردم اندکی معطل شوند .

 

با ابزارهای سایت پی جی ایر در بیشتر مواقع میتوانید خبر فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : امنیت و حفاظت
تبلیغات