خبرهای ویژه

» امنیت و حفاظت » فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۱

 کد خبر: 13210
 84 بازدید
 دیدگاه‌ها برای فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد بسته هستند

فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد

در باب مسئله امنیت پرواز خبر فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد را برای شما پخش میکنیم. فرمانده پلیس فرودگاه گفت : هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشده و باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که دستگیری پیرامون این مسئله نداشتیم . […]

در باب مسئله امنیت پرواز خبر فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد را برای شما پخش میکنیم.

فرمانده پلیس فرودگاه گفت : هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشده و باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که دستگیری پیرامون این مسئله نداشتیم .

به نوشته ایرنا از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر- سردار حسن مهری (چهارشنبه ۱۵شهریور) اضافه کرد: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که عملیات رفت حجاج از ۲۰ ایستگاه پروازی بدون هیچ مشکلی انجام شد و ماموران پلیس فرودگاه هم کاری خوبی را برای اعزام بیش از ۸۶ هزار زائر انجام دادند .

وی اظهار کرد: وظیفه پلیس فرودگاه پیشگیری از جرائم – قاچاق مواد مخدر و ارز- حفاظت از سالن های مسافری – سطوح پروازی و انبارهای هوایی است ما تمام تلاش خود را برای انجام بدون عیب و نقص سفرها انجام می دهیم .

فرمانده پلیس فرودگاه گفت : قبل از اعزام حجاج به عربستان مطرح کرده  بودیم که حمل مواد مخدر در عربستان مجازات سنگینی دارد- بدین جهت با بازرسی دقیق و هم کاری حجاج اجازه ندادیم حتی یک گرم مواد مخدر در فرودگاههای سعودی از حاجی های ایرانی کشف شود .

مهری به مسئله پایین تولید های فرودگاه ها اشاره نمود و اضافه کرد: از سال ۹۴ تا به این لحظه پایین تولید های فرودگاه ها از نمونه دوربین های مدار بسته و وسایل کمک بازرسی گسترش خوبی داشته است .

وی اضافه کرد: با استناد به ظرفیت پایین پارکینک در فرودگاه امام خمینی (ره ) از استقبال کنندگان درخواست می کنیم کار استقبال را در محل زندگی  حجاج انجام دهند تا از ایجاد راه بندان و سخت در فرودگاه جلوگیری شود .

برای شما نیز جالب است؟  اختلال در پروازهای کمپانی هواپیمایی بریتیش ایرویز

فرمانده پلیس فرودگاه به حجاج پیش نهاد کرد لحظه بازگشت درفرودگاه با ماموران پلیس هم کاری کرده و صبر پیشه کنند چرا که امکان دارد با استناد به حجم دیگر پروازهای ورودی و خروجی -این مردم اندکی معطل شوند .

 

با ابزارهای سایت پی جی ایر در بیشتر مواقع میتوانید خبر فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : امنیت و حفاظت
تبلیغات