خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » فالکون ۹ هواپیمای فضایی به مدار زمین می برد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۰:۰۷

 کد خبر: 13169
 102 بازدید
 دیدگاه‌ها برای فالکون ۹ هواپیمای فضایی به مدار زمین می برد بسته هستند

فالکون ۹ هواپیمای فضایی به مدار زمین می برد

خبری داریم مبنی بر فالکون ۹ هواپیمای فضایی به مدار زمین می برد که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. به نوشته مهر با استناد به گفته نیواطلس، هواپیمای فضایی تولید نیروی هوایی آمریکا هفته آتی برای بار پنجم مورد تست قرار می گیرد. هواپیمای به وسیله یک موشک فالکون ۹ […]

فالکون ۹ هواپیمای فضایی به مدار زمین می برد

خبری داریم مبنی بر فالکون ۹ هواپیمای فضایی به مدار زمین می برد که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

به نوشته مهر با استناد به گفته نیواطلس، هواپیمای فضایی تولید نیروی هوایی آمریکا هفته آتی برای بار پنجم مورد تست قرار می گیرد. هواپیمای به وسیله یک موشک فالکون ۹ از مرکز کندی در فلوریدا به آسمان پرتاب می شود. هواپیمای فضایی بی سرنشین درمدار زمین قرار  خواهد گرفت. با این وجود این اولین پرتاب هواپیمای فضایی […]

به نوشته مهر با استناد به گفته نیواطلس، هواپیمای فضایی تولید نیروی هوایی آمریکا هفته آتی برای بار پنجم مورد تست قرار می گیرد.

هواپیمای به وسیله یک موشک فالکون ۹ از مرکز کندی در فلوریدا به آسمان پرتاب می شود. هواپیمای فضایی بی سرنشین درمدار زمین قرار  خواهد گرفت.

با این وجود این اولین پرتاب هواپیمای فضایی ذکر شده با موشک فالکون ۹ است. پرتاب های قبلی به وسیله موشک آلیانس اطلس انجام شده بوده اند.

وانگهی در این انتهای کمپانی اسپیس ایکس به جای ارسال موشک های تجاری بیشتر به پرتاب مدلهای نظامی پرداخته است.

این درحالی است که بسیاری از معلومات مرتبط به هواپیمای فضایی  محرمانه هستند. پرتاب و فرودهای آزمایشی آن  در جراید منعکس شده اند با اینحال  دقیقا مدت لحظه ماموریت واضح نیست و اهداف آن نیز مطرح نشده است.

در پرتاب هفته آتی هواپیما حاوی محموله های آزمایشی مانند ماهواره های کوچک، است.

پی جی ایر امیدوار است خبر فالکون ۹ هواپیمای فضایی به مدار زمین می برد مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
خلبانان کمپانی هواپیمایی توماس کوک انگلیس اعتصاب می کنند

برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات