خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » عربستان به فرودگاه بین المللی ریاض چوب حراج می‌زند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۱۰

 کد خبر: 12572
 173 بازدید
 دیدگاه‌ها برای عربستان به فرودگاه بین المللی ریاض چوب حراج می‌زند بسته هستند

عربستان به فرودگاه بین المللی ریاض چوب حراج می‌زند

خبری داریم مبنی بر عربستان به فرودگاه بین المللی ریاض چوب حراج می‌زند که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. به نوشته خبرگزاری فارس با استناد به گفته بلومبرگ، دولت عربستان با نیت تجمیع منابع مالی برای صندوق سرمایه‌گذاری خود تصمیم گرفته است برنامه فروش سهام فرودگاه بین‌المللی ریاض را موردبررسی […]

عربستان به فرودگاه بین المللی ریاض چوب حراج می‌زند

خبری داریم مبنی بر عربستان به فرودگاه بین المللی ریاض چوب حراج می‌زند که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

به نوشته خبرگزاری فارس با استناد به گفته بلومبرگ، دولت عربستان با نیت تجمیع منابع مالی برای صندوق سرمایه‌گذاری خود تصمیم گرفته است برنامه فروش سهام فرودگاه بین‌المللی ریاض را موردبررسی قرار دهد. منابع آگاه در این باره مطرح کردند هم‌اکنون سعودی‌ها در جستجوی مؤسسات سرمایه‌گذاری سعودی و بین‌المللی برای مشاوره در این عرصه هستند.فرودگاه بین‌المللی ملک […]

به نوشته خبرگزاری فارس با استناد به گفته بلومبرگ، دولت عربستان با نیت تجمیع منابع مالی برای صندوق سرمایه‌گذاری خود تصمیم گرفته است برنامه فروش سهام فرودگاه بین‌المللی ریاض را موردبررسی قرار دهد.

منابع آگاه در این باره مطرح کردند هم‌اکنون سعودی‌ها در جستجوی مؤسسات سرمایه‌گذاری سعودی و بین‌المللی برای مشاوره در این عرصه هستند.فرودگاه بین‌المللی ملک خالد ریاض در ۳۵ کیلومتری شمال پایتخت عربستان بنا شده و بعد از فرودگاه بین‌المللی جده، دومین فرودگاه بزرگ عربستان شمرده می‌شود.

این منابع آگاه مطرح کردند که یقیناً طی هفته‌های آتی سعودی‌ها مؤسسه مشاور در این عرصه را انتخاب خواهند کرد، با این وجود انتخاب مشاور و بررسی این برنامه به معنی قطعی شدن فروش سهام این فرودگاه نیست، با اینحال مطرح شدن این برنامه نشان می‌دهد سعودی‌ها در تأمین سرمایه‌گذاری‌های موردنیاز خود با سخت مواجه هستند.

احتمال می‌رود در صورت معرفی سهام این فرودگاه کارگزاران بین‌المللی فرودگاهی و یا کمپانی‌های خصوصی اقدام به خرید سهام آن کنند.سال قبلی میلادی جانشین وقت ولیعهد عربستان و ولیعهد حال حاضر این کشور برنامه کاهش وابستگی سعودی‌ها به درآمدهای نفتی را کلید زد. براساس این برنامه سعودی‌ها قصد دارند منابع ناشی از فروش سهام کمپانی‌هایی مانند کمپانی نفت دولتی آرامکو، بزرگ‌ترین کمپانی نفتی جهان و یقیناً این فرودگاه را به صندوق سرمایه‌گذاری عمومی این کشور منتقل کرده و بخشی از هزینه‌های خود را از روش سرمایه‌گذاری در برنامه‌های داخلی و خارجی تأمین کنند.

برای شما نیز جالب است؟
فرودگاه بین المللی شهر رم بهترین فرودگاه اروپا شناخته شد

پی جی ایر امیدوار است خبر عربستان به فرودگاه بین المللی ریاض چوب حراج می‌زند مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات