خبرهای ویژه

» امنیت و حفاظت » عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۸:۴۲

 کد خبر: 13077
 88 بازدید
 دیدگاه‌ها برای عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد بسته هستند

عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد

در باب مسئله امنیت پرواز خبر عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد را برای شما پخش میکنیم. به نوشته مهر با استناد به گفته وزارت راه و شهرسازی، علی عابدزاده در خصوص نقص فنی پیش آمده در هواپیمای با رجیستر در مسیر مشهد به گرگان، گفت: مشکلی به لحاظ فیزیکی برای […]

در باب مسئله امنیت پرواز خبر عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد را برای شما پخش میکنیم.

به نوشته مهر با استناد به گفته وزارت راه و شهرسازی، علی عابدزاده در خصوص نقص فنی پیش آمده در هواپیمای با رجیستر در مسیر مشهد به گرگان، گفت: مشکلی به لحاظ فیزیکی برای این هواپیما پیش نیامده بود. وی شرح داد: اخطار اشتباه رایانه هواپیما منجر شده است تا سیستم هشداردهنده موتور عملیاتی شود و […]

به نوشته مهر با استناد به گفته وزارت راه و شهرسازی، علی عابدزاده در خصوص نقص فنی پیش آمده در هواپیمای با رجیستر در مسیر مشهد به گرگان، گفت: مشکلی به لحاظ فیزیکی برای این هواپیما پیش نیامده بود.

وی شرح داد: اخطار اشتباه رایانه هواپیما منجر شده است تا سیستم هشداردهنده موتور عملیاتی شود و خلبان با استناد به وظیفه‌ای که داشته موتور را خاموش و اجازه فرود اضطراری می‌گیرد و بعد از شروع به کار مجدد ابزار سخت برطرف می‌شود.

عابدزاده با بیان اینکه گاهی اخطار اشتباه از طرف کامپوتر هواپیماها پیش می‌آید، تاکیدکرد: سخت این هواپیما نقص در قطعات نبوده و هیچ‌گونه تغییر قطعه‌ای صورت نگرفته است و نیاز به تغییر قطعه نیست.

مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری با رد این مسئله که ای. تی. آر های تهیه شده خوب اقلیم ایران نیست، گفت: اتفاقا این هواپیماها بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارند و ای. تی. آرها در تمام جهان و در اقلیم‌های مختلف پرواز دارند؛ ضمن اینکه این نوع هواپیما نزدیک ۲۰ سال قبل وارد کشور شده است و تا اینجای کار خدمات فراوانی در سفرهای هوایی به مردم معرفی داده است.

برای شما نیز جالب است؟  اتباع قطر از سوار شدن به هواپیماهای خطوط کانتاس به مقصد دبی منع شدند

عابدزاده در جواب به این پرسش که آیا کمپانی ای. تی. آر خود را متعهد به تامین قطعات و خدمات رسانی از هواپیماهای فروخته شده به ایران می‌داند، گفت: تا اینجای کار ای. تی. آر بر خدمات رسانی از هواپیماهای فروخته شده به ایران تعهد داشته و هیچ مشکلی برای تامین قطعه نداریم.

مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص امنیت پرواز با ای.تی.آرها از آموزش کامل خلبانان ایرانی اطلاع داد و گفت: درحال حاضر مدتی است که پروازها با خلبان ایرانی که آموزش کامل و جامعی را دیده‌اند انجام می‌شود و هیچ مدلی مشکلی در قسمت امنیت پرواز و تامین قطعه نیست.

با ابزارهای سایت پی جی ایر در بیشتر مواقع میتوانید خبر عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : امنیت و حفاظت
تبلیغات