خبرهای ویژه

» امنیت و حفاظت » عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۸:۴۲

 کد خبر: 13077
 101 بازدید
 دیدگاه‌ها برای عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد بسته هستند

عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد

در باب مسئله امنیت پرواز خبر عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد را برای شما پخش میکنیم. به نوشته مهر با استناد به گفته وزارت راه و شهرسازی، علی عابدزاده در خصوص نقص فنی پیش آمده در هواپیمای با رجیستر در مسیر مشهد به گرگان، گفت: مشکلی به لحاظ فیزیکی برای […]

عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد

در باب مسئله امنیت پرواز خبر عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد را برای شما پخش میکنیم.

به نوشته مهر با استناد به گفته وزارت راه و شهرسازی، علی عابدزاده در خصوص نقص فنی پیش آمده در هواپیمای با رجیستر در مسیر مشهد به گرگان، گفت: مشکلی به لحاظ فیزیکی برای این هواپیما پیش نیامده بود. وی شرح داد: اخطار اشتباه رایانه هواپیما منجر شده است تا سیستم هشداردهنده موتور عملیاتی شود و […]

به نوشته مهر با استناد به گفته وزارت راه و شهرسازی، علی عابدزاده در خصوص نقص فنی پیش آمده در هواپیمای با رجیستر در مسیر مشهد به گرگان، گفت: مشکلی به لحاظ فیزیکی برای این هواپیما پیش نیامده بود.

وی شرح داد: اخطار اشتباه رایانه هواپیما منجر شده است تا سیستم هشداردهنده موتور عملیاتی شود و خلبان با استناد به وظیفه‌ای که داشته موتور را خاموش و اجازه فرود اضطراری می‌گیرد و بعد از شروع به کار مجدد ابزار سخت برطرف می‌شود.

عابدزاده با بیان اینکه گاهی اخطار اشتباه از طرف کامپوتر هواپیماها پیش می‌آید، تاکیدکرد: سخت این هواپیما نقص در قطعات نبوده و هیچ‌گونه تغییر قطعه‌ای صورت نگرفته است و نیاز به تغییر قطعه نیست.

مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری با رد این مسئله که ای. تی. آر های تهیه شده خوب اقلیم ایران نیست، گفت: اتفاقا این هواپیماها بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارند و ای. تی. آرها در تمام جهان و در اقلیم‌های مختلف پرواز دارند؛ ضمن اینکه این نوع هواپیما نزدیک ۲۰ سال قبل وارد کشور شده است و تا اینجای کار خدمات فراوانی در سفرهای هوایی به مردم معرفی داده است.

برای شما نیز جالب است؟
دو کمپانی هواپیمایی ایر فرانس و ایبریا پروازهای خود را به ونزوئلا تعلیق کردند

عابدزاده در جواب به این پرسش که آیا کمپانی ای. تی. آر خود را متعهد به تامین قطعات و خدمات رسانی از هواپیماهای فروخته شده به ایران می‌داند، گفت: تا اینجای کار ای. تی. آر بر خدمات رسانی از هواپیماهای فروخته شده به ایران تعهد داشته و هیچ مشکلی برای تامین قطعه نداریم.

مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص امنیت پرواز با ای.تی.آرها از آموزش کامل خلبانان ایرانی اطلاع داد و گفت: درحال حاضر مدتی است که پروازها با خلبان ایرانی که آموزش کامل و جامعی را دیده‌اند انجام می‌شود و هیچ مدلی مشکلی در قسمت امنیت پرواز و تامین قطعه نیست.

با ابزارهای سایت پی جی ایر در بیشتر مواقع میتوانید خبر عابدزاده: هواپیمای ATR بطور کلی با اقلیم ایران سازگاری دارد به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : امنیت و حفاظت
تبلیغات