خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » عابدزاده : ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۹

 کد خبر: 13287
 57 بازدید
 دیدگاه‌ها برای عابدزاده : ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم بسته هستند

عابدزاده : ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر عابدزاده : ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشور: ایران آمادگی و ظرفیت جلوگیری از تحریم های واپسین صنعت هواپیمایی به وسیله دولت و نشست آمریکا را دارد. علی عابد زاده در […]

عابدزاده : ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر عابدزاده : ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشور: ایران آمادگی و ظرفیت جلوگیری از تحریم های واپسین صنعت هواپیمایی به وسیله دولت و نشست آمریکا را دارد. علی عابد زاده در گفتگو ویژه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در حاشیه اولین کنفرانس بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و ابزارهای فرودگاهی اضافه کرد: با این وجود هنوز اطلاع دقیقی از عمق این تحریم ها […]

مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشور: ایران آمادگی و ظرفیت جلوگیری از تحریم های واپسین صنعت هواپیمایی به وسیله دولت و نشست آمریکا را دارد.

علی عابد زاده در گفتگو ویژه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در حاشیه اولین کنفرانس بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و ابزارهای فرودگاهی اضافه کرد: با این وجود هنوز اطلاع دقیقی از عمق این تحریم ها نداریم و باید منتظر باشیم که ببینیم نتیجه صحبت ها و تصمیم های آمریکا چیست، با اینحال مسئله مهم این است که امروز همه دنیا متوجه شده است که چه کسی قصد تخریب روابط تولید کننده ایران را با دنیا دارد؟
وی اضافه کرد: دیپلماسی ما به نقطه ای رسیده که دنیا پذیرفته است ایران کشوری است که بدنبال تعامل تولید کننده با جهان و هم کاری است و رفتارهای تولید کننده ای دارد، با اینحال اگر عده ای کشورها بخواهند در این روند ایجاد سخت کنند ملت ما جواب مناسبی به آن ها خواهند داد.

عابد زاده اضافه کرد: ما پیوسته در سخت ترین تحریمها بوده ایم و چه در جنگ و چه بعد آن پایین بار سنگین تحریمها بودیم با اینحال کار را بخوبی اداره کردیم و همین امروز نیز تغییر مسافر هوایی ما از همه منطقه بالاتر است و دو برابر معدل افزایش تغییر مسافران جهان را در پروازهای داخلی داریم و سه تا چهار درصد نیز در این مهم از متوسط منطقه بالاتر هستیم.

برای شما نیز جالب است؟
قراردادهای خرید هواپیما با «مصوبه واپسین نشست آمریکا»‌ باطل نمی‌شود

مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: ایران از ظرفیت بالایی دارا است و می بایست از همه این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود؛ صاحبنظران ما پیشتر هم ثابت کردند که می توانند صنعت هواپیمایی کشور را به بهترین نحو ممکن اداره کنند.

وی با اشاره بوجود زیرساخت های دیزاین صنعت هوایی در کشور اضافه کرد: امروز ما ساختارهای دیزاین و تولید هواپیما و بالگرد را در کشور داریم که بسیار ارزشمند و حاصل سال ها تلاش دانش پژوهان ماست و باعث شده است کمپانی های ایرانی در عرصه تعمیر و نگهداری و به علاوه از طرف دیگر ایجاد فرایندهای نوین به بلوغ بالایی برسند.

امیدواریم خبر عابدزاده : ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات