خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۵

 کد خبر: 13245
 84 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم – . | . بسته هستند

ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته صدا و سیما؛ علی عابد زاده در حاشیه اولین کنفرانس بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و ابزارهای فرودگاهی اضافه کرد: با […]

ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته صدا و سیما؛ علی عابد زاده در حاشیه اولین کنفرانس بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و ابزارهای فرودگاهی اضافه کرد: با این وجود هنوز اطلاع دقیقی از عمق این تحریم ها نداریم و باید منتظر باشیم که ببینیم نتیجه صحبت ها و تصمیم های آمریکا چیست، با اینحال مسئله مهم این است که امروز همه دنیا متوجه شده است که چه کسی قصد تخریب روابط تولید کننده ایران را با دنیا دارد.

وی اضافه کرد: دیپلماسی ما به نقطه ای رسیده که دنیا پذیرفته است ایران کشوری است که بدنبال تعامل تولید کننده با جهان و هم کاری است و رفتارهای تولید کننده ای دارد، با اینحال اگر عده ای کشورها بخواهند در این روند ایجاد سخت کنند ملت ما جواب مناسبی به آن ها خواهند داد.

عابد زاده اضافه کرد: ما پیوسته در سخت ترین تحریمها بوده ایم و چه در جنگ و چه بعد آن پایین بار سنگین تحریمها بودیم با اینحال کار را بخوبی اداره کردیم و همین امروز نیز تغییر مسافر هوایی ما از همه منطقه بالاتر است و دو برابر معدل افزایش تغییر مسافران جهان را در پروازهای داخلی داریم و سه تا چهار درصد نیز در این مهم از متوسط منطقه بالاتر هستیم.

مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: ایران از ظرفیت بالایی دارا است و می بایست از همه این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود؛ صاحبنظران ما پیشتر هم ثابت کردند که می توانند صنعت هواپیمایی کشور را به بهترین نحو ممکن اداره کنند.

برای شما نیز جالب است؟
فرانسه موتور تازه هواپیما دیزاین می کند - . | .

وی با اشاره بوجود زیرساخت های دیزاین صنعت هوایی در کشور اضافه کرد: امروز ما ساختارهای دیزاین و تولید هواپیما و بالگرد را در کشور داریم که بسیار ارزشمند و حاصل سال ها تلاش دانش پژوهان ماست و باعث شده است کمپانی های ایرانی در عرصه تعمیر و نگهداری و به علاوه از طرف دیگر ایجاد فرایندهای نوین به بلوغ بالایی برسند.

میتوانید نوشته ظرفیت جلوگیری از تحریم های آمریکا را داریم – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات