خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » صنعت حمل و نقل هوایی بین‌الملل در مسیر بحران قرار گرفت – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۹:۵۱

 کد خبر: 12275
 172 بازدید
 دیدگاه‌ها برای صنعت حمل و نقل هوایی بین‌الملل در مسیر بحران قرار گرفت – . | . بسته هستند

صنعت حمل و نقل هوایی بین‌الملل در مسیر بحران قرار گرفت – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان صنعت حمل و نقل هوایی بین‌الملل در مسیر بحران قرار گرفت – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی با استناد به گفته رویترز، در بزرگترین گردهمایی صنعت هوایی سال که با حضور مدیران عامل کمپانی های هواپیمایی جهان در  «موسسه حمل […]

صنعت حمل و نقل هوایی بین‌الملل در مسیر بحران قرار گرفت – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان صنعت حمل و نقل هوایی بین‌الملل در مسیر بحران قرار گرفت – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی با استناد به گفته رویترز، در بزرگترین گردهمایی صنعت هوایی سال که با حضور مدیران عامل کمپانی های هواپیمایی جهان در  «موسسه حمل و نقل هوایی بین الملل» بر گزار شد، بحث پیرامون حملات مرگبار لندن و نیز محدودیت های سفر به ایالات متحده آمریکا، حاکی از گسترش نگرانی در باب ایمنی حمل و نقل هوایی است.  

در همین حال «الکساندر دجونیاک»، دبیرکل موسسه حمل و نقل هوایی بین الملل گفت: حملات تروریستی لندن می تواند باعث دلسرد شدن گردشگران ممکن برای سفر به انگلیس شود؛ با شرایطی که حملات شبیه به پارسال در اروپا چنین روندی را در جستجوی داشت.  

وی تصریح کرد: در حوادث سال قبلی که در پاریس و بروکسل رخ داد، ترافیک هوایی از قسمت های متخلف جهان کاهش یافت که دلیل ضرر در صنعت هوایی جهان شد و اکنون زود است که بتوان وسعت تاثیر حملات تروریستی لندن را بر این صنعت تخمین زده کرد.

به علاوه از طرف دیگر بسیاری از ایرلاین ها به دلیل حملات تروریستی لندن، استرداد وجه بلیط به خریداران را در مسیر پیش روی خود قرار دادند که این مسئله بی تردید، بر روی صنعت گردشگری و هوایی تاثیر نامطلوبی می گذارد.

بر پایه این خبر، سال قبلی میلادی به دلیل حملات تروریستی پاریس، تقاضای آسیایی‌ها برای سفر به اروپا کاهش یافت که با این وجود در سال جاری میلادی، ترافیک هوایی افزایش پیدا کرد؛ با اینحال حملات لندن این روند را تحت الشعاع خود قرار خواهد داد.  

برای شما نیز جالب است؟
بنیانگذار گوگل بزرگترین کشتی هوایی جهان را می سازد - . | .

با این وجود این نوع از اعمال می تواند باعث بی میلی ایرلاین های آسیایی برای داشتن پرواز به اروپا و ایالات متحده به دلیل خطرات سیاسی شود.

میتوانید نوشته صنعت حمل و نقل هوایی بین‌الملل در مسیر بحران قرار گرفت – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات