خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » شروع پروازهای اراک به تهران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۹:۱۷

 کد خبر: 12379
 212 بازدید
 دیدگاه‌ها برای شروع پروازهای اراک به تهران بسته هستند

شروع پروازهای اراک به تهران

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر شروع پروازهای اراک به تهران. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. مدیر فرودگاه اراک از شروع پروازهای مسیر تهران- اراک- تهران از پنج‌شنبه ۲۵ خرداد اطلاع داد . رحیم حسین‌نسب در گفت‌وگو با ایسنا، با مطرح این خبر اضافه کرد: این پروازه‌ها با […]

شروع پروازهای اراک به تهران

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر شروع پروازهای اراک به تهران. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

مدیر فرودگاه اراک از شروع پروازهای مسیر تهران- اراک- تهران از پنج‌شنبه ۲۵ خرداد اطلاع داد .

رحیم حسین‌نسب در گفت‌وگو با ایسنا، با مطرح این خبر اضافه کرد: این پروازه‌ها با هواپیماهای ۷۰ نفره ATR و به وسیله کمپانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اجرا میشود .

ایشان در خصوص روزهای پرواز تصریح کرد: در ابتدای کار کار مقرر است، این پرواز چهار روز در هفته شامل روزهای شنبه، یکشنبه، پنجشنبه و جمعه انجام شود، با این وجود امکان دارد در آتی روزهای پرواز تغییر بیابد .

حسین‌نسب گفت: ساعت پرواز برای روزهای پنجشنبه راس ساعت ۸:۳۰ از تهران به اراک و ساعت ۹:۳۰ از اراک به تهران خواهد بود و مدت پرواز ۳۰ دقیقه است.

ایشان پیشتر با بیان اینکه فرودگاه اراک حاوی ۴۸۰ هکتار مساحت است، ادامه داد: کمترین فایده راه‌اندازی این پرواز این است که پای تمام مدیران و مدیران تهران به سهولت با کمترین لحظه به اراک باز شد .

مدیر فرودگاه اراک اضافه کرد: این مهم با خدمات رسانی‌های دولت به وقوع پیوسته است و برجام شرایطی را مهیا کرد تا پروازها بیشتر شوند.

حسین نسب خاطرنشان کرد: این پرواز سیستمی است و هنوز چارتر نشده است .

امیدواریم خبر شروع پروازهای اراک به تهران مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟
هواپیماهایATR به جزایر جنوب نرسید/خبری از هواپیماهای نو هما در فرودگاه‌های هرمزگان نیست

برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات