خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » شروع به کار فرودگاه یاسوج با پرواز از نو تهران به یاسوج – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۵:۰۱

 کد خبر: 13409
 79 بازدید
 دیدگاه‌ها برای شروع به کار فرودگاه یاسوج با پرواز از نو تهران به یاسوج – . | . بسته هستند

شروع به کار فرودگاه یاسوج با پرواز از نو تهران به یاسوج – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان شروع به کار فرودگاه یاسوج با پرواز از نو تهران به یاسوج – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، صبح امروز دوشنبه هواپیمای ATR۷۲ از مبدأ تهران در فرودگاه یاسوج به زمین نشست. مدیرعامل فرودگاه یاسوج در این خصوص به […]

شروع به کار فرودگاه یاسوج با پرواز از نو تهران به یاسوج – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان شروع به کار فرودگاه یاسوج با پرواز از نو تهران به یاسوج – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، صبح امروز دوشنبه هواپیمای ATR۷۲ از مبدأ تهران در فرودگاه یاسوج به زمین نشست.

مدیرعامل فرودگاه یاسوج در این خصوص به خبرنگاران گفت: بعد از دو ماه تعطیلی فرودگاه یاسوج که به دلیل عملیات بهسازی سطوح پروازهای فرودگاه انجام گرفته بود، اولین پرواز امروز صبح با موفقیت در فرودگاه یاسوج بر زمین نشست.

علی محسنیان اضافه کرد: هم اینک پروازهای این فرودگاه به جز روز شنبه در طول روزهای هفته به وسیله کمپانی هواپیمایی آسمان با هواپیمای ATR۷۲ به مقصد تهران و بالعکس انجام می‌شود.

وی گفت: لحظه پرواز از تهران به یاسوج در ساعت پنج صبح است و ساعت پرواز از فرودگاه یاسوج به سوی تهران نیز ساعت هفت و ۲۰ دقیقه صبح خواهد بود.

محسنیان اظهار کرد: با گسترش طول باند فرودگاه یاسوج به طول ۸۰۰ متر امکان نشست و برخاست هواپیماهای تا رده بدنه متوسط از نمونه فوکر ۱۰۰ و ایرباس ۳۲۰ ممکن می‌شود.

مدیر فرودگاه یاسوج گفت: تطویل باند فرودگاه از دو هزار و ۶۰۰ به سه هزار و چهار هزارمتر تحول بزرگ در عرصه فرودگاه یاسوج است.

وی اظهار کرد: برای اجرای تطویل باند حدود ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه شده و امیدواریم با تکمیل نهایی این برنامه، بتوانیم پروازهای یاسوجمشهد و بالعکس را نیز اجرا بکنیم.

میتوانید نوشته شروع به کار فرودگاه یاسوج با پرواز از نو تهران به یاسوج – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
چندین عدد از مسافران پرواز کرمانشاه - مشهد در فرودگاه جا ماندند - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات