خبرهای ویژه

» امنیت و حفاظت » شروع به کارگیری هواپیماهای بدون سرنشین برای انتقال فرآورده های خونی در روآندا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۰۰

 کد خبر: 12873
 86 بازدید
 دیدگاه‌ها برای شروع به کارگیری هواپیماهای بدون سرنشین برای انتقال فرآورده های خونی در روآندا بسته هستند

شروع به کارگیری هواپیماهای بدون سرنشین برای انتقال فرآورده های خونی در روآندا

در باب مسئله امنیت پرواز خبر شروع به کارگیری هواپیماهای بدون سرنشین برای انتقال فرآورده های خونی در روآندا را برای شما پخش میکنیم. صنعت انتقال ابزارهای با بهره برداری از هواپیماهای بدون سرنشین آغازی موفقیت آمیز در روآندا داشته است و در این کشور آفریقایی برای انتقال خون به بیمارستان ها از هواپیماهای بدون […]

شروع به کارگیری هواپیماهای بدون سرنشین برای انتقال فرآورده های خونی در روآندا

در باب مسئله امنیت پرواز خبر شروع به کارگیری هواپیماهای بدون سرنشین برای انتقال فرآورده های خونی در روآندا را برای شما پخش میکنیم.

صنعت انتقال ابزارهای با بهره برداری از هواپیماهای بدون سرنشین آغازی موفقیت آمیز در روآندا داشته است و در این کشور آفریقایی برای انتقال خون به بیمارستان ها از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می شود. شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ انگلیسی گزارش داد اکنون به خاطر ابتکار یک کمپانی نوپای کالیفرنیایی انتقال ابزارهای پزشکی و بهداشتی به […]

صنعت انتقال ابزارهای با بهره برداری از هواپیماهای بدون سرنشین آغازی موفقیت آمیز در روآندا داشته است و در این کشور آفریقایی برای انتقال خون به بیمارستان ها از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می شود.

شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ انگلیسی گزارش داد اکنون به خاطر ابتکار یک کمپانی نوپای کالیفرنیایی انتقال ابزارهای پزشکی و بهداشتی به بخش های مختلف روآندا ممکن شده است که این گونه ابزارهای را به جاهای غیر ممکن در پایتخت منتقل می کند.

خبرنگار فرانس ۲۴ پیرامون یک پایگاه پرواز این هواپیماهای بدون سرنشین در روآندا توضیحاتی داد و گفت این هواپیماها حامل بسته های خون هستند و به افزایش شرایط بهداشتی و پزشکی در این کشور کمک می کنند. بیمارستان ها در روآندا طی روز با ارسال پیامک یا رابطه های تلفنی درخواست خود را معرفی می دهند و مدیران با گرفتن این پیغام ها محموله های خونی را در این هواپیماهای بدون سرنشین قرار می دهند، که کمپانی نوپای زیپ لاین مبدع آن است. این هواپیماها در مدت لحظه بسیار کوتاه تری در مقایسه با آمبولانس ها می توانند محموله ها را به مقصد برسانند.

برای شما نیز جالب است؟
گسترش ۴٫۲درصدی هدایت هواپیماها در مرکز کنترل محیط کشور

یکی از مردم محلی در کیگالی – پایتخت روآندا – گفت: «قبلا چیزی شبیه به به این را ندیده بودیم. ما از هر کسی که این شیوه را دیزاین کرده است، قدردانی می کنیم.»

انتقال ابزارهای و محموله های پزشکی با بهره برداری از هواپیماهای بدون سرنشین پیشرو در قسمت درمانی روآندا بوجود آورده است.

دکتر پاسکال انگیرو ونسانگا مدیر بیمارستان نیانگا گفت: «ما دیگر بیماران را به باعث نبود خون از دست نمی دهیم.»

کمپانی زیپ لاین تصمیم گرفته است انتقال محموله های پزشکی را در تمامی روآندا گسترش دهد.

با ابزارهای سایت پی جی ایر در بیشتر مواقع میتوانید خبر شروع به کارگیری هواپیماهای بدون سرنشین برای انتقال فرآورده های خونی در روآندا به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : امنیت و حفاظت
تبلیغات