خبرهای ویژه

» ایمنی و سوانح » شرایط هوایی نامساعد عامل سقوط هواپیمای میانماری با ۱۲۲ سرنشین بود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۲:۵۶

 کد خبر: 12779
 128 بازدید
 دیدگاه‌ها برای شرایط هوایی نامساعد عامل سقوط هواپیمای میانماری با ۱۲۲ سرنشین بود بسته هستند

شرایط هوایی نامساعد عامل سقوط هواپیمای میانماری با ۱۲۲ سرنشین بود

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان شرایط هوایی نامساعد عامل سقوط هواپیمای میانماری با ۱۲۲ سرنشین بود . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود. مدیران میانماری مطرح کردند بررسی ها نشان می دهد هواپیمای نظامی که ماه قبل با ۱۲۲ […]

شرایط هوایی نامساعد عامل سقوط هواپیمای میانماری با ۱۲۲ سرنشین بود

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان شرایط هوایی نامساعد عامل سقوط هواپیمای میانماری با ۱۲۲ سرنشین بود . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود.

مدیران میانماری مطرح کردند بررسی ها نشان می دهد هواپیمای نظامی که ماه قبل با ۱۲۲ سرنشین به درون دریای آندامان سقوط کرد به باعث شرایط نامساعد هوایی دچار حادثه شد و مستقیما به درون آب فرو رفت. به نوشته خبرگزاری رویترز از یانگون، هواپیمای ترابری وای-هشت-۲۰۰-اف (Y-8-200F) تولید چین در تاریخ هفتم ژوئن وقتی که […]

مدیران میانماری مطرح کردند بررسی ها نشان می دهد هواپیمای نظامی که ماه قبل با ۱۲۲ سرنشین به درون دریای آندامان سقوط کرد به باعث شرایط نامساعد هوایی دچار حادثه شد و مستقیما به درون آب فرو رفت.

به نوشته خبرگزاری رویترز از یانگون، هواپیمای ترابری وای-هشت-۲۰۰-اف (Y-8-200F) تولید چین در تاریخ هفتم ژوئن وقتی که در پروازی هفتگی از چندین شهر ساحلی در جنوب میانمار عازم یانگون بزرگترین شهر این کشور بود از روی صفحه رادار ناپدید شد. عملیات بزرگ امداد و جستجو نتوانست بازمانده ای را بیابد و بالاخره اجساد ۸۳ نفر از قربانیان از درون آب بیرون کشیده شد.

ارتش پیشتر مطرح کرده بود یک توده ابر بزرگ عامل ممکن سقوط هواپیما بود و تیمی مرکب از مدیران نظامی و غیرنظامی و نیز صاحبنظران نیروی هوایی استرالیا برای تحقیق در این عرصه ایجاد شد.

روزنامه دولتی گلوبال نیولایت میانمار گزارش داد صاحبنظران گزارشهای هواشناسی و نیز داده های به دست امده از جعبه سیاه هواپیما و مکالمات ضبط شده خلبانان را که در بخشی از قسمت دم هواپیما قرار داشت، بررسی کردند. دانش پژوهان به این نتیجه رسیدند که این هواپیما حدود یک ساعت و نیم بعد از اغاز پرواز وارد یک توده ابر ضخیم شد و در این لحظه وجود قطعات یخ در درون بخشی از موتور هواپیما قابل شناسایی بود. در این لحظه این هواپیما در معرض وزش بادهای ناهمسو قرار گرفت.

برای شما نیز جالب است؟
حمله وینسنس به هواپیمای ایرانی نماد حقوق بشر آمریکایی است

با استناد به این خبر، بازرسان میانماری با مقمات کمپانی چینی تولید کننده هواپیما نیز دیدار و با سفر به این کشور به معلومات انتشار یافته از سیستم ضبط مکالمات پرواز دستیابی پیدا کردند.

در بیشتر مواقع میتوانید خبر شرایط هوایی نامساعد عامل سقوط هواپیمای میانماری با ۱۲۲ سرنشین بود به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ایمنی و سوانح
تبلیغات