خبرهای ویژه

» امنیت و حفاظت » شرایط اخراج مسافران از هواپیما

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹

 کد خبر: 12817
 84 بازدید
 دیدگاه‌ها برای شرایط اخراج مسافران از هواپیما بسته هستند

شرایط اخراج مسافران از هواپیما

در باب مسئله امنیت پرواز خبر شرایط اخراج مسافران از هواپیما را برای شما پخش میکنیم. وقتی سخن از آداب معاشرت در هواپیما به میان می‌آوریم، نکات فراوانی از‌جمله اخراج از هواپیما می باشد که توجه به آنها بسیار ضروری است. ممکن است فکر کنید اخراج از هواپیما یکی از اتفاقات نادر است، با اینحال […]

شرایط اخراج مسافران از هواپیما

در باب مسئله امنیت پرواز خبر شرایط اخراج مسافران از هواپیما را برای شما پخش میکنیم.

وقتی سخن از آداب معاشرت در هواپیما به میان می‌آوریم، نکات فراوانی از‌جمله اخراج از هواپیما می باشد که توجه به آنها بسیار ضروری است. ممکن است فکر کنید اخراج از هواپیما یکی از اتفاقات نادر است، با اینحال آمارها چیز دیگری می‌گویند.

پارامترهای مرتبط به اخراج مسافران از هواپیما بسیار ابهام آمیز هستند، با اینحال اکثر آنها مرتبط به نافرمانی مسافران از دستورالعمل‌های خدمه پرواز است.

روزنامه «نیویورک‌تایمز» چندی قبل با جورج هوبیکا، بنیانگذار وب‌سایت برنامه‌ریزی سفر و دیده‌بان بلیت هواپیما (Airfare Watchdog) در باب شرایط اخراج مسافران از هواپیما به بحث و گفت‌و‌گو نشسته است. آن‌چه در مقابل شماست توصیفی از شرایط و مراحل اخراج مسافران از هواپیماست.

مشاجره:

سرپیچی از دستورالعمل‌های خدمه پرواز کفایت می کند تا شما را در فهرست «بدها»ی هواپیما قرار دهد. قبل از آن‌که هرگونه ترس و وحشتی به دل خود راه دهید، ضروری است بدانید مهمانداران هواپیما افرادی خوب، منطقی و فهیم هستند. به توجه به این، مسافران به دلایل متفاوتی ازجمله گریه بسیار نوزاد، خواندن آواز دسته‌جمعی و حتی مشاجره با دیگر مسافران، از پرواز اخراج شده‌اند.

اخطار:

تا زمانی‌که خطری جدی برای پرواز به حساب نیایید، یک یا دو اخطار دریافت خواهید کرد. اگر بعد از صحبت با خدمه پرواز بازهم قصد خرابکاری در پرواز را داشته باشید، کمترین چیزی که نصیبتان خواهد شد، اخراج تحقیرآمیز از هواپیماست.

در حقیقت، اگر شما کنار شخصی نشسته باشید که در حال مشاجره و بر هم زدن آرامش پرواز است، امکان دارد با بخت و اقبال بیشتری روبه‌رو شوید. هوبیکا با ذکر مثالی بیان می کند: «‌منطقی بودن یک مسافر، امتیاز بسیار مخصوصی برایش ایجاد کرد. شخصی در حال مشاجره برای تعویض صندلی و نشستن همراه با یکی از دوستانی بود که به‌طور تصادفی در پرواز ملاقات کرده بود، مسافری که کنارش نشسته بود بدون هیچ‌گونه بحثی با تعویض صندلی به این مشاجره انتهای داد.

برای شما نیز جالب است؟
اختلال در پروازهای کمپانی هواپیمایی بریتیش ایرویز

نکته جالب مسئله اینجاست که این مسافر قبل از تصمیم عاقلانه خود، صاحب یک صندلی کلاس بیزنس همراه با دیگر مهمانداران شد! اگر در چنین شرایطی به خنثی کردن مشاجرات کمک کنید، مطمئنا خدمه پرواز رفتار مخصوصی با شما خواهند داشت.»

از پرواز اخراج شدید؟ اکنون چه؟!

بعد از آن‌که محرز شد مخل پرواز هستید و خدمه پرواز به اتفاق بر اخراج شما پافشاری می‌کنند، با بلیت پروازتان خداحافظی کنید. به گفته هوبیکا به تناسب میزان مشکلاتی که در پرواز بوجود آورده باشید، با بازداشت و اعمال قانونی روبه‌رو خواهید شد.

در شرایطی مانند گریه بسیار کودک، بلیت شما به پرواز بعدی منتقل خواهد شد.

در بسیاری اوقات اگر دیگران از حضور شما در پرواز احساس ناراحتی کنند، الزامی به تهیه مجدد بلیت نیست، با اینحال اگر به‌دلیل آسیب زدن به هواپیما و امنیت آن بازداشت شوید، جریان دیگری در مقابل شما خواهد بود، داستانی که در آن شانس مجدد برای پرواز نخواهید داشت.

با ابزارهای سایت پی جی ایر در بیشتر مواقع میتوانید خبر شرایط اخراج مسافران از هواپیما به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : امنیت و حفاظت
تبلیغات