خبرهای ویژه

» ایمنی و سوانح » سقوط یک هواپیمای در بوسنی و هرزگوین ۵ قربانی داد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۴

 کد خبر: 12139
 236 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سقوط یک هواپیمای در بوسنی و هرزگوین ۵ قربانی داد بسته هستند

سقوط یک هواپیمای در بوسنی و هرزگوین ۵ قربانی داد

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان سقوط یک هواپیمای در بوسنی و هرزگوین ۵ قربانی داد . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود. پنج نفر در سقوط یک فروند هواپیما در نزدیکی شهر موستار در بوسنی و هرزگوین که در […]

سقوط یک هواپیمای در بوسنی و هرزگوین ۵ قربانی داد

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان سقوط یک هواپیمای در بوسنی و هرزگوین ۵ قربانی داد . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود.

پنج نفر در سقوط یک فروند هواپیما در نزدیکی شهر موستار در بوسنی و هرزگوین که در روز شنبه اتفاق افتاد جان خود را از دست دادند. به نوشته ایرنا از رسانه های خبری صربستان، «سلاجان یواندا» وزیر پلیس منطقه هرزگوین بوسنی در جمع خبرنگاران بدون اشاره به نوع هواپیما گفت که در این حادثه […]

پنج نفر در سقوط یک فروند هواپیما در نزدیکی شهر موستار در بوسنی و هرزگوین که در روز شنبه اتفاق افتاد جان خود را از دست دادند.

به نوشته ایرنا از رسانه های خبری صربستان، «سلاجان یواندا» وزیر پلیس منطقه هرزگوین بوسنی در جمع خبرنگاران بدون اشاره به نوع هواپیما گفت که در این حادثه غم انگیز خلبان، یک مرد جوان و ۳ خردسال جان خود را از دست دادند.

رسانه های بوسنی و هرزگوین گزارش دادند که این هواپیمای سبک در منطقه ‘رودوچ’ در ۲۰۰ متری کارخانه آلومینیوم سازی در نزدیکی شهر موستار اتفاق افتاد که فورا تیم پلیس، آمبولانس و حریق نشانی در محل حادثه حاضر شدند.

شاهدین این حادثه در گفت و گو با ماموران پلیس گفتند که هواپیمای ورزشی در تمام روز در بالای شهر موستار دور می زد.

بر طبق این خبر، روز شنبه در حوالی شهر موستار در منطقه هرزگوین بوسنی نمایش آکروباتیک هوایی به اسم ‘روز درهای باز’ که در آن پرش از هواپیما به نمایش قرار داده شد، سازماندهی شده بود.دلیل سقوط هواپیمای سبک تا اینجای کار مطرح نشده و بررسی ها برای تحقیق و مطالعه علل آن در حال انجام است.

برای شما نیز جالب است؟
سقوط یک فروند هواپیمای سبک در کالیفرنیای آمریکا

در بیشتر مواقع میتوانید خبر سقوط یک هواپیمای در بوسنی و هرزگوین ۵ قربانی داد به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ایمنی و سوانح
تبلیغات