خبرهای ویژه

» هوا و فضا » سفینه فضایی عجیب، اهالی ایستگاه فضایی را رصد می کند 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۵

 کد خبر: 12209
 282 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سفینه فضایی عجیب، اهالی ایستگاه فضایی را رصد می کند  بسته هستند

سفینه فضایی عجیب، اهالی ایستگاه فضایی را رصد می کند 

نوشته سفینه فضایی عجیب، اهالی ایستگاه فضایی را رصد می کند  در عرصه هول و فضا در مجله ها پخش شده بهانه ای شد که با شما علاقه مندان در رابطه قرار بگیریم. پیشتر به این طلب میپردازیم. به نوشته کن نیوز با استناد به گفته باشگاه خبرنگاران جوان ، بازهم در یک پدیده باور نکردنی شی […]

سفینه فضایی عجیب، اهالی ایستگاه فضایی را رصد می کند 

نوشته سفینه فضایی عجیب، اهالی ایستگاه فضایی را رصد می کند  در عرصه هول و فضا در مجله ها پخش شده بهانه ای شد که با شما علاقه مندان در رابطه قرار بگیریم. پیشتر به این طلب میپردازیم.

به نوشته کن نیوز با استناد به گفته باشگاه خبرنگاران جوان ، بازهم در یک پدیده باور نکردنی شی ء عجیب و درخشانی در اطراف ایستگاه فضایی بین المللی ، ISS مشاهده شده است.

این شیء به طرز ناگهانی ظاهر شده است و در افق حالتی درخشان یافته است.

بررسی ها نشان می دهند، بعد از گردش این شی ء به دور ایستگاه فضایی از نوً آن در فضا ناپدید شده است.

پژوهشگران، وجود بشقاب پرنده و سفاین فضایی در اطراف ایستگاه فضایی و حتی توانایی برقراری رابطه با فضانوردان و سکوت دولت های بزرگ را با استناد به این شرایط محتمل  می دانند.

این عکس ها به وسیله دوستداران فرضیه های موجودات فضایی گرفته شده است.

در عین حال دانش پژوهان ناسا از بیان هرگونه نظر در خصوص این شی ء ناشناس خودداری کرده اند و در عین حال آن را یک زباله فضایی، سفینه و یا ماهواره تولید بشر معرفی کرده اند.

عده ای دیگر از گروه های منتقد نیز باور دارند این شیء حتماً یک زباله فضایی ، ماهواره و حتی انعکاس نور خورشید بر فراز جو و یا انعکاس نور از برخورد به سطح فلزی است و ربطی بوجود حیات بیگانه ندارد.

به گفته دانش پژوهان هم اینک بیش از ۲۰ هزار زباله فضایی در مدار کره زمین در حال حرکت است و می توانند تهدیدی جدی برای حیات کره زمین باشند، این زباله ها می توانند وارد اتمسفر کره زمین شوند و یا سفاین فضایی را منفجر کنند.

images

اخیرا ایستگاه فضایی بین المللی به مکانی دلنشین برای رصد موجودات فضایی مبدل شده است.

برای شما نیز جالب است؟
قطر از ورود هواپیماهای نظامی-آموزشی پاکستان به این کشور اطلاع داد - . | .

گروهی از پژوهشگران با بررسی انواع سفینه ها و ماهواره های فضایی باور دارند این شیء می تواند بخشی از سفینه فضایی چینی مشهور به Tiangong باشد که شکلی لوله ای شکل بهمراه پنل های خورشیدی دارد.

تا این لحظه به دفعات اشیاء پرنده ناشناس با هویتی نامعلوم در اطراف ایستگاه فضایی بین المللی شناسایی شده اند.

صاحبنظران رنگ ویژه این شی ء فضایی را به دلیل رنگ قسمت بالایی اتمسفر کره زمین می دانند و ارتباطی بین آن و تمدن فضایی بیگانه نمی دانند.

در نظر داشته باشید که در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر سفینه فضایی عجیب، اهالی ایستگاه فضایی را رصد می کند  برای دوستانتان ارسال کنید.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : هوا و فضا
تبلیغات