خبرهای ویژه

» امنیت و حفاظت » سرگردانی دهها هزار مسافر روس در کشورهای جهان بدلیل مطرح ورشکستگی ناگهانی یک کمپانی هواپیمایی روسی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۴:۲۲

 کد خبر: 13371
 65 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سرگردانی دهها هزار مسافر روس در کشورهای جهان بدلیل مطرح ورشکستگی ناگهانی یک کمپانی هواپیمایی روسی بسته هستند

سرگردانی دهها هزار مسافر روس در کشورهای جهان بدلیل مطرح ورشکستگی ناگهانی یک کمپانی هواپیمایی روسی

در باب مسئله امنیت پرواز خبر سرگردانی دهها هزار مسافر روس در کشورهای جهان بدلیل مطرح ورشکستگی ناگهانی یک کمپانی هواپیمایی روسی را برای شما پخش میکنیم. مطرح ورشکستگی ناگهانی کمپانی هواپیمایی “ویم” روسیه ، دهها هزار نفر از شهروندان روسیه را در کشورهای مختلف سرگردان کرده است.به نوشته خبرگزاری صداوسیما از مسکو، بعد از […]

سرگردانی دهها هزار مسافر روس در کشورهای جهان بدلیل مطرح ورشکستگی ناگهانی یک کمپانی هواپیمایی روسی

در باب مسئله امنیت پرواز خبر سرگردانی دهها هزار مسافر روس در کشورهای جهان بدلیل مطرح ورشکستگی ناگهانی یک کمپانی هواپیمایی روسی را برای شما پخش میکنیم.

مطرح ورشکستگی ناگهانی کمپانی هواپیمایی “ویم” روسیه ، دهها هزار نفر از شهروندان روسیه را در کشورهای مختلف سرگردان کرده است.
به نوشته خبرگزاری صداوسیما از مسکو، بعد از انکه چند هواپیمای مسافربری در دست به کمپانی هواپیمایی “ویم” روسیه بدلیل بدهی های سنگین در فرودگاه های ترکیه و قبرس مصادره شد، مدیر این تولیدکننده با مطرح ورشکستگی، از کشور گریخت.

درپی اقدام ترکیه و قبرس در مصادره هواپیماهای کمپانی “ویم”، چین هم اقدام مشابهی انجام داد و مسافرانی که با خرید بلیط های این تولیدکننده به کشورهای دیگر سفر کرده بودند، در فرودگاههای مختلف سرگردان شده اند.

از روز قبلی و با مطرح مصادره هواپیماهای کمپانی “ویم” و مطرح ورشکستگی این تولیدکننده، بیش از ۴۰ هزار مسافر روس در فرودگاه های ترکیه ، قبرس و چین سرگردان شده اند و بلیط های بازگشت انها اعتبار ندارد.

هزاران مسافران خارجی که با بلیط های این تولیدکننده به روسیه سفر کرده بودند نیز در فرودگاههای داخل روسیه موقعیت مشابهی دارند .

رسانه های مختلف که از روز قبل و بعد از مطرح ورشکستگی کمپانی هواپیمایی “ویم” روسیه، بطور گسترده شرایط نامناسب مسافران این تولیدکننده را پوشش می دهند، مطرح کردند ، کمپانی هواپیمایی “ویم” غیر از بدهی های چند میلیارد روبلی به فرودگاههای خارجی، میلیاردها روبل نیز به فرودگاه های روسیه بدهکار است.

مدیر این تولیدکننده ورشکسته از روسیه گریخته و تلاش ها برای یافتن ردی از وی تا اینجای کار بی نتیجه بوده است.

برای شما نیز جالب است؟
دو کمپانی هواپیمایی ایر فرانس و ایبریا پروازهای خود را به ونزوئلا تعلیق کردند

دولت روسیه برای بازگرداندن مسافران روسی از کشورهای مختلف، از صبح امروز چندین فروند از هواپیماهای مسافربری دیگر ایرلاین های روسی را به ترکیه، قبرس و چین اعزام کرده است.

با ابزارهای سایت پی جی ایر در بیشتر مواقع میتوانید خبر سرگردانی دهها هزار مسافر روس در کشورهای جهان بدلیل مطرح ورشکستگی ناگهانی یک کمپانی هواپیمایی روسی به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : امنیت و حفاظت
تبلیغات