خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » سرپرست تازه هواپیمایی آتا معرفی شد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۲:۵۶

 کد خبر: 12504
 173 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سرپرست تازه هواپیمایی آتا معرفی شد – . | . بسته هستند

سرپرست تازه هواپیمایی آتا معرفی شد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان سرپرست تازه هواپیمایی آتا معرفی شد – . | . دعوت مینماییم. به نوشته .، طی حکمی از جانب «محمدرضا زنوزی مطلق» مدیرعامل هیئت مدیره ی هواپیمایی آتا، «کیوان مافی» که تا قبل از این با اسم عضو هیئت مدیره این هواپیمایی فعالیت […]

سرپرست تازه هواپیمایی آتا معرفی شد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان سرپرست تازه هواپیمایی آتا معرفی شد – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته .، طی حکمی از جانب «محمدرضا زنوزی مطلق» مدیرعامل هیئت مدیره ی هواپیمایی آتا، «کیوان مافی» که تا قبل از این با اسم عضو هیئت مدیره این هواپیمایی فعالیت داشت، ‌ با اسم سرپرست منصوب شد.

در حکم انتصاب کیوان مافی سرپرست تازه کمپانی هواپیمایی آتا، آمده است:

احتراما با استناد به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به باعث این حکم با اسم سرپرست کمپانی هواپیمایی آتا منصوب می شوید.

با عنایت به برنامه پیشرفت میان مدت و بلند مدت این تولیدکننده و گسترش قابل توجه ناوگان آن در زمانی نه چندان دور، موارد پایین از نمونه مسئولیت های شما خواهد بود که امید است با هم کاری و همفکری دیگر مدیران و کارکنان خدوم آتا در انجام آنها موفق باشید.

برنامه ریزی  بایسته برای جذب نیروهای توانمند به ویژه در عرصه عملیات و فنی متناسب با برنامه پیشرفت کمپانی،

بازنگری در ساختار و وظایف واحدهای محتلف و به علاوه از طرف دیگر توصیه چارت سازمانی به هیئت مدیره در جهت گسترش سود وری و حذف وظایف غیر ضروری

ایجاد رابطه شایسته با سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر متولیان و مراجع دیربط جهت برطرف نمودن عده ای معضلات و مشکلات فی مابین

برنامه ریزی برای تقویت بخش بازرگانی به ویژه گسترش فروش سیستمی و پیشرفت سطح پاسخگویی درمقایسه با مسافرین محترم با اسم شریک های دائمی این تولیدکننده هواپیمایی

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، کمپانی هواپیمایی آتا در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۸۷، با اسم شانزدهمین کمپانی هواپیمایی کشور ایران در تبریز راه‌اندازی شد.

برای شما نیز جالب است؟
دوره‌های مربیگری تولید و پرواز هواپیمای نمونه برگزار می‌شود - . | .

اولین پرواز کمپانی هواپیمایی آتا در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۸۸ هجری شمسی همزمان با افتتاح این تولیدکننده به وسیله وزیر راه و ترابری وقت، از فرودگاه بین‌المللی تبریز به مقصد مشهد صورت پذیرفت و پروازهای رسمی کمپانی هواپیمایی آتا از تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۸ هجری شمسی از تبریز به مقصد تهران انجام شد.

کمپانی هواپیمایی آتا فعالیت خود را با ۴ فروند هواپیمای مک‌دانل داگلاس MD-۸۳ با ظرفیت ۱۶۵ نفر مسافر شروع نموده و هم اینک این تولیدکننده حاوی ۸ هواپیمای بوئینگ MD و ۳ هواپیمای ایرباس آ-۳۲۰ و ۴ فروند بوئینگ ۷۳۷ است.

با استناد به مطرح هواپیمایی آتا این تولیدکننده برنامه ریزی شده است تا شش ماه آتی ۱۰ هواپیمای تازه ۵۰ نفره تهیه و به ناوگان خود اضافه نماید.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است قبل از این «کاپیتان عبدالرضا پازوکی» در سمت مدیرعاملی کمپانی هواپیمایی آتا اشتغال داشت.

میتوانید نوشته سرپرست تازه هواپیمایی آتا معرفی شد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات