خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید هواپیمای الکتریکی – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۶:۰۱

 کد خبر: 13641
 24 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید هواپیمای الکتریکی – . | . بسته هستند

سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید هواپیمای الکتریکی – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید هواپیمای الکتریکی – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، اخیرا کمپانی Joby Aviation حدود ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه برای تولید یک هواپیمای الکتریکی از  سرمایه گذارانی مانند اینتل  و تویوتا […]

سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید هواپیمای الکتریکی – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید هواپیمای الکتریکی – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، اخیرا کمپانی Joby Aviation حدود ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه برای تولید یک هواپیمای الکتریکی از  سرمایه گذارانی مانند اینتل  و تویوتا بدست آورده است.

این تولیدکننده اولین بار در ۲۰۱۵ میلادی از هواپیمای چند پروانه ای الکتریکی پرده گشود. برنامه ذکر شده حاوی سیستم چرخش ویژه است که پروانه ها را به سوی بالا می چرخاند تا هواپیما بتواند به طرز عمودی از زمین بلند شود با اینحال لحظه پرواز پروانه ها به سوی جلو می چرند تا وسیله نقلیه هوایی را به جلو برانند.

موتور الکتریکی هواپیما از هزینه های سوخت شدیدا می کاهد و بدین جهت طرحی فرضیه آل به حساب می آید. بدین جهت سرمایه گذاران به رهبری اینتل و تویوتا ۱۰۰ میلیون دلار برای تجاری سازی این برنامه سرمایه گذاری کردند.

هم اینک تست پرواز برنامه ذکر شده انجام شده است.  

درهر حال هواپیمای Joby Aviation ظرفیت ۵ مسافر را دارد و می تواند با هر شارژ ۲۴۰ کیلومتر پرواز کند. سروصدای این هواپیما لحظه بلندشدن از زمین و فرود ۱۰۰ برابر کمتر از هواپیماهای معمولی خواهد بود.

کمپانی تولید کننده اکنون بنا دارد با گرفتن سرمایه در سه عرصه تمرکز کند؛  هواپیمارا تجهیز به ابزارهای ایمنی کند، از سروصدای آن بکاهد و سرعت آن را بیافزاید.

میتوانید نوشته سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید هواپیمای الکتریکی – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
اولین جت شخصی تک موتوره دنیا را مشاهده نمائید - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات