خبرهای ویژه

» آموزش هوانوردی » سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه: امنیت مطلوب فرودگاه های کشور نتیجه تعامل ناجا و سپاه است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۰

 کد خبر: 12669
 192 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه: امنیت مطلوب فرودگاه های کشور نتیجه تعامل ناجا و سپاه است بسته هستند

سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه: امنیت مطلوب فرودگاه های کشور نتیجه تعامل ناجا و سپاه است

در عرصه آموزش نوشته سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه: امنیت مطلوب فرودگاه های کشور نتیجه تعامل ناجا و سپاه است را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم. جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امنیت مطلوب فرودگاه های کشور نتیجه تعامل و […]

سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه: امنیت مطلوب فرودگاه های کشور نتیجه تعامل ناجا و سپاه است

در عرصه آموزش نوشته سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه: امنیت مطلوب فرودگاه های کشور نتیجه تعامل ناجا و سپاه است را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امنیت مطلوب فرودگاه های کشور نتیجه تعامل و همدلی نیروی انتظامی و سپاه است، گفت: پلیس و سپاه باید با رابطه متقابل و تقویت بنیه عملیاتی خود قادر باشند در حفظ امنیت فرودگاه‌ها با اسم یک جزء مهم از هویت ملی کشور مؤثر و موفق باشند.

به نوشته روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی، سردار “حسن سلامی” در نشست مشترک فرماندهان پلیس و سپاه فرودگاه‌های کشور با محوریت “حج تمتع سال ۹۶” با اشاره به اینکه محیط ایمنی تازه ای بوجود آمده است، این فضا را انعکاس تغییر و تفاوت عرصه سیاسی در سطح منطقه و جهان و به علاوه از طرف دیگر بازتاب موفقیت‌های بزرگ اسلام و شکست‌های جبهه استکبار دانست.

وی اضافه کرد: موفقیت‌های نظام و انقلاب از یک سو و شکست‌های استکبار وانگهی باعث ایجاد “همگرایی” در جبهه دشمنان انقلاب شده است.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تامین امنیت برای کشورها، مسئله “لحظه‌ای” نیست، تاکید کرد: گروه‌های تکفیری در منطقه به سرعت در حال از دست دادن جغرافیای تحت تسلط خود بوده و سعودی‌ها نیز درکشور یمن متوقف شده‌اند و این اتفاقات نوید پیروزی‌های بزرگ در زمانی نه چندان دور را می‌دهد.

سردار سلامی با اشاره دستگیری و متلاشی شدن چندین گروهک تکفیری در جاهای جنوب و شرق کشور از زحمات نیروی انتظامی در جریان جلوگیری از حملات تروریستی به حرم امام(ره) و مجلس شورای اسلامی، تقدیر کرد.

برای شما نیز جالب است؟
بودجه دانشکده هواپیمایی در سال آتی ۳۰ درصد گسترش یافت

این مقام ارشد سپاه با تاکید بر اینکه امنیت؛ یک مهم مهم، اعتبار جهانی و جزء هویت یک ملت و شاخصه مهم کارایی نظام سیاسی به شمار می‌رود، تصریح کرد: با استناد به این شرایط امنیت “هوانوردی” موضوعی مهم و از ارزش مخصوصی دارا است، چراکه یک اتفاق کوچک بعد بین‌المللی می یابد.

وی ادامه داد: فرودگاه‌های یک کشور نماد آن کشور و اولین نقاطی هستند که در معرض دید جهانیان قرار می‌گیرند و با این وجود فرودگاه ها از اولین نقاطی که مورد تهدید دائم گروه‌های تروریستی نیز هستند، پس ما نیازمند توجه بسیار جدی به مسئله امنیت فرودگاه ها هستیم.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به توجه به دشمنان فراوان،امنیت در قسمت “هوانوردی” کشور به خوبی می باشد و یکی از رازهای موفقیت آن “وحدت” و “همدلی” موجود به اشتراک نیروی انتظامی و سپاه است چراکه این نیروها حاوی دیدی ژرف بوده و به کوچکترین مسائل توجه می‌کنند.

وی نظارت دقیق، دستورالعمل‌های خوب، ایجاد محیط خدمات رسانی، رفتار حرفه‌ای و اخلاق مداری را به اشتراک نیروهای ایمنی فرودگاه یک ضرورت دانست و تاکید کرد: پلیس و سپاه باید با رابطه متقابل، آموزش جدی، اطمینان خاطر و تقویت بنیه عملیاتی خود قادر باشند در حفظ امنیت فرودگاه‌ها با اسم یک جزء مهم از هویت ملی کشور مؤثر و موفق باشند.

این مقام مسئول با بیان اینکه نظم در نظام “هوانوردی” حائز ارزش است ، خاطرنشان کرد: بدین جهت سپاه، پلیس، کمپانی‌های هواپیمایی و فرودگاه‌ها همه باید بیشترین نظم را داشته باشند.

سردار سلامی در انتهای سخنان خود با تاکید براینکه امنیت پرواز و ایمنی با هم پیوستگی دارند و همه باید تلاش داشته باشند تا با سود‌گیری از آزمایشات داخلی و جهانی، همدلی و نظم، امنیت موجود در هوانوردی را حفظ کنند، از تلاش‌ها و زحمات سردار “حسن مهری” فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور و سردار “صفرعلی موسوی” فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی در تامین امنیت فرودگاه‌های کشور قدردانی کرد.

برای شما نیز جالب است؟
گسترش مقررات و استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری متناسب با شرایط روز دنیا

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است سومین همایش مشترک فرماندهان سپاه و پلیس فرودگاه های کشور با شعار «سپاه و پلیس مظهر اقتدار، امنیت پایدار و آرامش فرودگاه‌های کشور» با میزبانی سپاه حفاظت هواپیمایی دوشنبه ۱۹ تیر در ستاد فرماندهی سپاه حفاظت هواپیمایی برگزار شد.

شما دوستان علاقه مند به صنعت هوانوردی در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه: امنیت مطلوب فرودگاه های کشور نتیجه تعامل ناجا و سپاه است برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش هوانوردی
تبلیغات