خبرهای ویژه

» علم و پژوهش هوانوردی » زباله های خانگی سوخت هواپیما می شوند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۳:۵۹

 کد خبر: 13323
 52 بازدید
 دیدگاه‌ها برای زباله های خانگی سوخت هواپیما می شوند بسته هستند

زباله های خانگی سوخت هواپیما می شوند

نوشته علمی زباله های خانگی سوخت هواپیما می شوند در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید. هواپیمایی بریتیش ایرویز تصمیم گرفته است از زباله های خانگی برای تولید سوخت هواپیماهای جت استفاده کرده و بدین شیوه در هزینه های خود به طرز چشمگیری صرفه جویی کند. […]

زباله های خانگی سوخت هواپیما می شوند

نوشته علمی زباله های خانگی سوخت هواپیما می شوند در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید.

هواپیمایی بریتیش ایرویز تصمیم گرفته است از زباله های خانگی برای تولید سوخت هواپیماهای جت استفاده کرده و بدین شیوه در هزینه های خود به طرز چشمگیری صرفه جویی کند.                                                                                                                                                                                                           

به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، این تولیدکننده هواپیمایی با هم کاری Velocys این ابتکار رفتار را اجرا خواهد نمود.Velocys از نمونه کمپانی های نوپای اکتیو در عرصه انرژی های تجدیدپذیر است که تکنولوژی مخصوصی را از این روی ابداع کرده است.

بریتیش ایرویز تصمیم گرفته است میزان تولید آلاینده های زیست محیطی را در ناوگان خود تا سال ۲۰۵۰ به نصف کاهش دهد و از همین رو در جستجوی بهره برداری از سوختی تازه به جای بنزین در هواپیماهای خود است.

همه ساله در انگلیس صدها تن زباله به وسیله خانوارها تولید می شود و می توان آنها را به انرژی های تجدیدپذیر قابل استفاده در هواپیماها مبدل کرد. انواع پوشک بچه، ظروف غذای پلاستیکی و جعبه و پوشش های شکلات نیز به این دلیل قابل استفاده است.

برای شما نیز جالب است؟
X57، هواپیمای تمام برقی ناسا

بهره برداری از بنزین با اسم سوخت در هواپیماها تهدید مهمی برای حفظ سلامت کره زمین است و بهره برداری از شیوه تازه به کاهش ۶۰ هزار تنی تولید دی اکسیدکربن در سال منجر می شود. این شیوه به علاوه از طرف دیگر به صرفه جویی ۶۰ درصدی در مصرف سوخت منجر خواهد شد.

بریتیش ایرویز تصمیم گرفته است کارخانه ای به این دلیل احداث کند که سوخت تجدیدپذیر کافی برای تمامی پروازهای این تولیدکننده به مقاصد سن خوزه و نیوارلئانز امریکا تامین کند.

در نظر داشته باشید که در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر زباله های خانگی سوخت هواپیما می شوند برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها :
دسته بندی : علم و پژوهش هوانوردی
تبلیغات