خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » روشهای خرید بلیط ارزان هواپیما – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۶:۴۶

 کد خبر: 13478
 68 بازدید
 دیدگاه‌ها برای روشهای خرید بلیط ارزان هواپیما – . | . بسته هستند

روشهای خرید بلیط ارزان هواپیما – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان روشهای خرید بلیط ارزان هواپیما – . | . دعوت مینماییم. به نوشته .، اگر جز آن گروه از مسافران هستید که هر از چندگاهی راههای هوایی را برای سفرشان برمی‌گزینند، ممکن است کم و زیاد مبلغی که در ازای خرید بلیط هواپیما […]

روشهای خرید بلیط ارزان هواپیما – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان روشهای خرید بلیط ارزان هواپیما – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته .، اگر جز آن گروه از مسافران هستید که هر از چندگاهی راههای هوایی را برای سفرشان برمی‌گزینند، ممکن است کم و زیاد مبلغی که در ازای خرید بلیط هواپیما می‌پردازید، چندان هم برای شما علاقه مندان قابل ارزش نباشد. با اینحال بد نیست بدانید دسته دیگری از مسافران وجود دارند که هر روزه یا هفتگی ناگزیر به سفر با هواپیما هستند. غالب این مردم در ماه، هزینه‌های هنگفتی برای آمد و شد خود می‌پردازند و بدیهی است که پیوسته در جستجوی راهی برای خرید ارزانترین بلیط های هواپیما باشند.

امکان دارد فرض کنید بلیط پرواز چارتر ارزانترین بلیط هواپیماست و تهیه آن هم نباید دشوار باشد. بایستی به شما بگوییم ذهنیتی که از بلیط چارتر دارید آنچنان هم صحیح نیست؛ این بلیط در بیشتر مواقع ارزانترین بلیط هواپیما نیست چراکه در روزهای پر سفر حتی امکان دارد گرانتر از بلیط های سیستمی نیز در بازار معرفی میشود.

با قاصدک ۲۴ همراه باشید؛ خریدبلیط ارزان هواپیما ونه الزاماً بلیط چارتر، راهکارها و لم ویژه به خود را دارد که پیشتر به بررسی عده ای از آنها می‌پردازیم.

خرید جداگانه!

اگر همسفرانی دارید و برنامه ریزی شده است دسته جمعی سفر کنید الزاماً نباید در خرید بلیط هواپیما تعداد کل مردم را وارد نمایید. به طرز مثال اگر ۴ نفر هستید و در قسمت ” تعداد مسافران” ۴ بلیط را جستجو می‌کنید، سامانه کمپانی های هواپیمایی را برای شما علاقه مندان به نمایش در می‌آورد که ۴ صندلی کنار هم دارند. این صندلی ها معمولاً با نرخ بالاتری به فروش می‌رسند همزمان با اینکه اگر بلیط ها را برای هر فرد و جداگانه جستجو نمایید، امکان دارد در طول سفر کنار همسفرانتان ننشسته باشید با اینحال بجای آن شانس بیشتری برای خرید بلیط ارزان هوپیما دارید.

برای شما نیز جالب است؟
بررسی همزمان پرونده ۲فلایت چک درسازمان بازرسی/تازه ترین موقعیت پرونده - . | .

پرواز در آخر هفته، ممنوع!

اگر امکان تغییر لحظه سفرتان را دارید خوب است آن را به آخر هفته موکول نکنید. هزینه بلیط هواپیما در پروازهای وسط هفته نسبتا کمتر از سفر در پیک پرواز و سفر است.

سفر در تعطیلات؟

سفر کردن در تعطیلات دوردستی ناپذیر است با اینحال نگران هزینه سفر خود نباشید. تغییر یک روز در تاریخ رفت و برگشت می‌تواند بلیط هواپیما کم بهای‌تری را برای شما علاقه مندان به ارمغان بیاورد و راهکاری برای صرفه‌جویی بیشتر در هزینه‌ها باشد.

جستجوی تمامی ایرلاینها

اگر بخواهیم جمع بندی کنیم پرواز رفت و برگشت یک ایرلاین، هزینه به صرفه‌تری درمقایسه با پروازهای یک طرفه آن دارد، در چنین موقعیتی خوب است پرواز رفت تمامی ایرلاینها را جستجو نمایید و با آگاهی تصمیم بگیرید. گاهی امکان دارد پرواز رفت یک ایرلاین و برگشت با ایرلاین دیگر درمقایسه با بلیط دو طرفه ایرلاین اول با هزینه کمتری صورت بپذیرد.

جستجو را به بلیط‌های چارتر محدود نکنید!

با شرایطی که گفتیم بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری هواپیما الزاماً و در بیشتر مواقع بلیط ارزان هواپیما نیست. بدین ترتیب خوب است در لحظه خرید غیر از بلیط های چارتر نرخ بلیط سیستمی را نیز بررسی نمایید.

از تورهای مسافرتی غافل نشوید

اگر در سفرتان غیر از بلیط هواپیما، به رزرو هتل نیز نیازمندید، از تورهای مسافرتی غافل نشوید. پکیجهای مسافرتی اغلب بلیط هواپیما، واچر هتل و خدماتی مانند این را شامل می‌شوند و قادر اند از لحاظ اقتصادی برای شما علاقه مندان اقتصادی‌تر باشند.

تغییر فرودگاه

درمقایسه با فرودگاه مقصد خود متعصب نباشید. گاهی تغییر فرودگاه از شهر مقصد به شهری دیگر و پرداخت اندکی هزینه برای اتوبوس یا تاکسی، هزینه سفرتان را به حد چشمگیری کاهش می‌دهد.

برای شما نیز جالب است؟
بهانه‌جویی امریکا بعد از پرداخت پیش‌پرداخت هواپیما شروع شد

زمانبندی در سفر

اگر ایامی ما بینِ فصل داغ گردشگری و فصلی که سفر در آن کمتر است را برای سفر انتخاب نمایید، ساده تر میتوانید یک بلیط ارزان هواپیما تهیه کنید. مقاصد گردشگری در دو فصل بهار و پاییز، ازدحام کمتری دارند و بلیط هواپیما و اتاق هتل آنها نیز با نرخهای خوب‌تری معرفی می‌گردد.

شبکه های اجتماعی را دنبال نمایید

با دنبال کردن سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک ۲۴ در هر یک از شبکه‌های اجتماعی میتوانید سریعتر از دیگران از اخبار داغ گردشگری، ارزانترین نرخ بلیط هواپیما در هر هفته و تازه ترین تکنولوژی‌ها در صنعت هوایی مطلع شوید. این سامانه با تجمیع کلیه بلیط های هواپیما موجود در مسیر درخواستی شما، این امکان را ممکن تولید میکند تا ساده تر و سریعتر را از هر لحظه ممکنی یک بلیط ارزان هواپیما را رزرو و تهیه نمایید. برای این کار تنها کافیست به صفحه اصلی قاصدک ۲۴ به آدرس www.ghasedak۲۴.com مراجعه نمایید و بلیط هواپیما دلخواه خود را جستجو کنید.

میتوانید نوشته روشهای خرید بلیط ارزان هواپیما – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات