خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » دیزاین کابین بویینگ ۷۷۷ با صندلی های برقی و کرم مرطوب کننده! – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۹:۰۳

 کد خبر: 13558
 32 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دیزاین کابین بویینگ ۷۷۷ با صندلی های برقی و کرم مرطوب کننده! – . | . بسته هستند

دیزاین کابین بویینگ ۷۷۷ با صندلی های برقی و کرم مرطوب کننده! – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان دیزاین کابین بویینگ ۷۷۷ با صندلی های برقی و کرم مرطوب کننده! – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . به نقل ازنیواطلس، کمپانی هواپیمایی امارات برنامه چند میلیون دلاری ارتقای ناوگان بویینگ ۷۷۷ خود را تکمیل کرده است. در این برنامه، […]

دیزاین کابین بویینگ ۷۷۷ با صندلی های برقی و کرم مرطوب کننده! – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان دیزاین کابین بویینگ ۷۷۷ با صندلی های برقی و کرم مرطوب کننده! – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . به نقل ازنیواطلس، کمپانی هواپیمایی امارات برنامه چند میلیون دلاری ارتقای ناوگان بویینگ ۷۷۷ خود را تکمیل کرده است.

در این برنامه، دیزاین داخلی هواپیماها با استناد به اتاق خودروی مرسدس بنز کلاس اس انجام شده است. بویینگ با هم کاری «راک ول کولینز»، پاناسونیک، استودیو دیزاین ژاک پیر جین و کمپانی دیزاین تیگو دیزاین داخلی ناوگان را برعهده داشته است.

در قسمت First class کابین های بطور کلی جداگانه با صندلی ها و سیستم سرگرمی تازه دیزاین شده است. در این بخش ۶ کابین با مساحت ۳.۷۲ مترمربع مقرر کرده شده که درهایی کشویی دارند.

صندلی های استفاده شده در کابین ها بطور کلی الکتریکی هستند و می توان پشتی صندلی را تنظیم کرد. به علاوه از طرف دیگر برای مسافران این بخش لباس راحتی مقرر کرده شده که در بافت آن هزاران میکروکپسول ریز می باشد و نوعی کرم مرطوب کننده از خود ترشح می کنند.

پنجره های این بخش نیز تجهیز به نمایشگر های ویدئویی هستند که عکس ها حقیقی را از دوربین های خارج هواپیما برای مسافران نمایش می دهد. غیر از آن یک سیستم معلومات با صفحه نمایش ۳۲ اینچ ال سی دی می باشد و ۲۵۰۰ کانال تلویزیونی را نمایش می دهد.

به علاوه از طرف دیگر هدفون های ضد سروصدایی به مسافران این بخش معرفی می شود که به طرز ویژه برای این هواپیما ساخته شده اند.

برای شما نیز جالب است؟
هواپیمای خودران کمک حال کشاورزان می شود - . | .

بخش Class S این ناوگان ۴۲ صندلی دارد که قسمت پایینی آن به طرز الکتریکی کنترل می شود.

در قسمت تجاری نیز  نمایشگر های ال سی دی ۲۳ اینچی و پورت های شارژ ابزار دیجیتال می باشد. در قسمت اکونومی ۳۰۶ صندلی با دیزاین ارگونومیک می باشد.

به علاوه از طرف دیگر  در دیزاین تازه محیط داخلی از رنگ های روشن تر و سیسم نوردهی تازه استفاده شده است.

کمپانی امارات صاحب ۱۶۵ بویینگ ۷۷۷ است و بزرگترین ناوگان تجاری این هواپیما را در دست دارد.

میتوانید نوشته دیزاین کابین بویینگ ۷۷۷ با صندلی های برقی و کرم مرطوب کننده! – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات