خبرهای ویژه

» علم و پژوهش هوانوردی » دیزاین نرم افزار کرایه هواپیما در فرانسه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۹:۳۴

 کد خبر: 13157
 102 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دیزاین نرم افزار کرایه هواپیما در فرانسه بسته هستند

دیزاین نرم افزار کرایه هواپیما در فرانسه

نوشته علمی دیزاین نرم افزار کرایه هواپیما در فرانسه در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید. نرم افزار کرایه هواپیما نیز شروع بکار کرد. به نوشته آسوشیتدپرس، بتازگی نرم افزاری در فرانسه دیزاین شده است که مسافران با بهره برداری از آن می توانند با خلبان […]

دیزاین نرم افزار کرایه هواپیما در فرانسه

نوشته علمی دیزاین نرم افزار کرایه هواپیما در فرانسه در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید.

نرم افزار کرایه هواپیما نیز شروع بکار کرد. به نوشته آسوشیتدپرس، بتازگی نرم افزاری در فرانسه دیزاین شده است که مسافران با بهره برداری از آن می توانند با خلبان های خصوصی رابطه برقرار کرده و هواپیمای کوچکی را کرایه کنند. هم اینک این خدمات غیر از فرانسه در آلمان و انگلیس نیز قابل دریافت […]

نرم افزار کرایه هواپیما نیز شروع بکار کرد.

به نوشته آسوشیتدپرس، بتازگی نرم افزاری در فرانسه دیزاین شده است که مسافران با بهره برداری از آن می توانند با خلبان های خصوصی رابطه برقرار کرده و هواپیمای کوچکی را کرایه کنند.

هم اینک این خدمات غیر از فرانسه در آلمان و انگلیس نیز قابل دریافت است.

خلبان ها با بهره برداری از این نرم افزار صندلی های خالی در هواپیما را مطرح می کنند و با رزرو صندلی های خالی هزینه پرواز برای هر مسافر کمتر می شود.

هر ماه حدود ششصد پرواز با بهره برداری از این نرم افزار صورت می گیرد. این نرم افزار به اشتغال خلبانان نیز کمک فراوانی کرده است.

در نظر داشته باشید که در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر دیزاین نرم افزار کرایه هواپیما در فرانسه برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
معرفی روسیه از هواپیمای رادارگریز «روح»

برچسب ها :
دسته بندی : علم و پژوهش هوانوردی
تبلیغات