خبرهای ویژه

» آموزش هوانوردی » دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۸

 کد خبر: 12700
 176 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد بسته هستند

دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد

در عرصه آموزش نوشته دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم. به نوشته . با استناد به گفته معاونت علمی و تکنولوژی ریاست جمهوری، اولین دوره مربیگری تولید هواپیمای نمونه ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان هوافضا و رشته‌های […]

دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد

در عرصه آموزش نوشته دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم.

به نوشته . با استناد به گفته معاونت علمی و تکنولوژی ریاست جمهوری، اولین دوره مربیگری تولید هواپیمای نمونه ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان هوافضا و رشته‌های مرتبط با هوافضا به وسیله کارگزار باشگاه هوافضای جوان ستاد پیشرفت تکنولوژی و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی تکنولوژی ریاست جمهوری برگزار شد. در راستای اجرایی سازی تفاهم‌نامه […]

به نوشته . با استناد به گفته معاونت علمی و تکنولوژی ریاست جمهوری، اولین دوره مربیگری تولید هواپیمای نمونه ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان هوافضا و رشته‌های مرتبط با هوافضا به وسیله کارگزار باشگاه هوافضای جوان ستاد پیشرفت تکنولوژی و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی تکنولوژی ریاست جمهوری برگزار شد.

در راستای اجرایی سازی تفاهم‌نامه «ایجاد و تجهیز شبکه پژوهش سراهای دانش‌آموزی» در عرصه هوایی، با نیت آموزش و ترویج علم هوافضا و تلاش جهت توزیع عادلانه ابزارهای آموزشی و کمک‌آموزشی از روش پژوهش سراها، به وسیله کمپانی دانش‌بنیان خلاقیت برتر، کارگزار باشگاه هوافضای جوان ستاد، در اولین گام، دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برپا شد.

در طول این دوره آموزشی، مباحث تئوری در خصوص آشنایی با هواپیمای نمونه، پرواز هواپیمای نمونه، نیروهای آئرودینامیکی، فرامین و نقشه‌خوانیارائه و سپس به‌صورت عملی، تولید دومدل هواپیمای گلایدر و کشی ونحوهتریم و پرواز هواپیما مطرح شد. در انتهای این دوره برای مربیان، شرایط آزمون (تئوری -عملی) و فرصت جهت تولید دومدل هواپیما(نقشه)به منظورشرکت در آزمون نهایی به مدت حداکثر دو ماه تعیین شد.

برای شما نیز جالب است؟
انواع عملیات هوانوردی - کَن نیوز ( پایگاه خبری تحلیلی صنعت هوانوردی )

دور دوم آموزش مربیگری هواپیمای نمونه نیز در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، ۲۱ الی ۲۳ تیرماه برگزار می شود.

شما دوستان علاقه مند به صنعت هوانوردی در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش هوانوردی
تبلیغات