خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰:۳۰

 کد خبر: 12711
 126 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد – . | . بسته هستند

دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته معاونت علمی و تکنولوژی ریاست جمهوری، اولین دوره مربیگری تولید هواپیمای نمونه ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان هوافضا و رشته‌های مرتبط با هوافضا […]

دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته معاونت علمی و تکنولوژی ریاست جمهوری، اولین دوره مربیگری تولید هواپیمای نمونه ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان هوافضا و رشته‌های مرتبط با هوافضا به وسیله کارگزار باشگاه هوافضای جوان ستاد پیشرفت تکنولوژی و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی تکنولوژی ریاست جمهوری برگزار شد.

در راستای اجرایی سازی تفاهم‌نامه «ایجاد و تجهیز شبکه پژوهش سراهای دانش‌آموزی» در عرصه هوایی، با نیت آموزش و ترویج علم هوافضا و تلاش جهت توزیع عادلانه ابزارهای آموزشی و کمک‌آموزشی از روش پژوهش سراها، به وسیله کمپانی دانش‌بنیان خلاقیت برتر، کارگزار باشگاه هوافضای جوان ستاد، در اولین گام، دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برپا شد. 

در طول این دوره آموزشی، مباحث تئوری در خصوص آشنایی با هواپیمای نمونه، پرواز هواپیمای نمونه، نیروهای آئرودینامیکی، فرامین و نقشه‌خوانیارائه و سپس به‌صورت عملی، تولید دومدل هواپیمای گلایدر و کشی ونحوهتریم و پرواز هواپیما مطرح شد. در انتهای این دوره برای مربیان، شرایط آزمون (تئوری -عملی) و فرصت جهت تولید دومدل هواپیما(نقشه)به منظورشرکت در آزمون نهایی به مدت حداکثر دو ماه تعیین شد.

 دور دوم آموزش مربیگری هواپیمای نمونه نیز در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، ۲۱ الی ۲۳ تیرماه برگزار می شود.

میتوانید نوشته دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
اولین پرواز ایران ایر بعد از ۲۲ سال از تهران به نوشهر

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات