خبرهای ویژه

» آموزش هوانوردی » درس دیزاین هواپیما در واحد علوم بررسی ها اجباری است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۰:۵۴

 کد خبر: 12890
 114 بازدید
 دیدگاه‌ها برای درس دیزاین هواپیما در واحد علوم بررسی ها اجباری است بسته هستند

درس دیزاین هواپیما در واحد علوم بررسی ها اجباری است

در عرصه آموزش نوشته درس دیزاین هواپیما در واحد علوم بررسی ها اجباری است را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم. مدیر گروه هوافضای واحد علوم بررسی ها  گفت: در کمال تاسف درس دیزاین هواپیما به دلیل کمبود کارشناس در دانشگاه های دولتی بصورت اختیاری […]

درس دیزاین هواپیما در واحد علوم بررسی ها اجباری است

در عرصه آموزش نوشته درس دیزاین هواپیما در واحد علوم بررسی ها اجباری است را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم.

مدیر گروه هوافضای واحد علوم بررسی ها  گفت: در کمال تاسف درس دیزاین هواپیما به دلیل کمبود کارشناس در دانشگاه های دولتی بصورت اختیاری معرفی می شود، در چنین شرایطی ست که که این درس به نحوی از دروس اصلی و لازمه رشته هوافضا بشمار می رود. فرشاد پازوکی تاکید کرد: واحد علوم و بررسی ها تنها واحد دانشگاهی است […]

مدیر گروه هوافضای واحد علوم بررسی ها  گفت: در کمال تاسف درس دیزاین هواپیما به دلیل کمبود کارشناس در دانشگاه های دولتی بصورت اختیاری معرفی می شود، در چنین شرایطی ست که که این درس به نحوی از دروس اصلی و لازمه رشته هوافضا بشمار می رود.

فرشاد پازوکی تاکید کرد: واحد علوم و بررسی ها تنها واحد دانشگاهی است که درس دیزاین هواپیما را بصورت اجباری در سرفصل گروه هوافضای کارشناسی خود قرار داده است.

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه در عرصه های دیزاین و تولید موشک و عرصه فضایی پیشرفت خوبی داشته ایم با اینحال در کمال تاسف در بحث دیزاین و تولید هواپیما پیشرفت چشمگیری حاصل نشده است که دلیل آن را می توان در عدم توجه و ارزش ندادن دانشگاه ها و مراکز آموزشی به این عرصه عنوان کرد.

پازوکی با بیان اینکه سطح علمی و تجربی دانشجویان گروه هوافضای واحد علوم و بررسی ها بالاتر از عده ای از فعالین در این صنعت است، گفت: شیوه آموزشی ای که در واحد علوم و بررسی ها در گروه هوافضای این واحد و در مقطع کارشناسی استفاده می شود به نحوی است که دانشجویان کلاس دیزاین هواپیمای دو، با تقسیم بندی به گروه های مختلف مانند سازمانها و شرکتهای ویژه دیزاین هواپیما، اقدام به دیزاین مفهموی هواپیما می کنند.

برای شما نیز جالب است؟
فرودگاه اهواز در صدر اطلاع‌ رسانی فرودگاه های کشور

وی عنوان کرد: این امر غیر از آموزش مباحث تئوری باعث آموزش کاربردی و گسترش تجربه دانشجویان خواهد شد.

شما دوستان علاقه مند به صنعت هوانوردی در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر درس دیزاین هواپیما در واحد علوم بررسی ها اجباری است برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش هوانوردی
تبلیغات