خبرهای ویژه

» آموزش هوانوردی » خلبان مقدم با اسم سرپرست معاونت عملیات هما انتخاب شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۱

 کد خبر: 12861
 96 بازدید
 دیدگاه‌ها برای خلبان مقدم با اسم سرپرست معاونت عملیات هما انتخاب شد بسته هستند

خلبان مقدم با اسم سرپرست معاونت عملیات هما انتخاب شد

در عرصه آموزش نوشته خلبان مقدم با اسم سرپرست معاونت عملیات هما انتخاب شد را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم. طی حکمی از جانب دکتر فرزانه شرفبافی، سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” ،  خلبان عباس احمدیان مقدم با اسم سرپرست معاونت عملیات “هما” […]

خلبان مقدم با اسم سرپرست معاونت عملیات هما انتخاب شد

در عرصه آموزش نوشته خلبان مقدم با اسم سرپرست معاونت عملیات هما انتخاب شد را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم.

طی حکمی از جانب دکتر فرزانه شرفبافی، سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” ،  خلبان عباس احمدیان مقدم با اسم سرپرست معاونت عملیات “هما” منصوب گردید.  رعایت کلیه ی استانداردها  و قانون های به منظور حصول حداکثری سطح ایمنی پروازها ، افزایش و بازسازی رویه ها و فرایندهای عملیاتی کمپانی، برنامه ریزی برای آموزش و ارتقای […]

طی حکمی از جانب دکتر فرزانه شرفبافی، سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” ،  خلبان عباس احمدیان مقدم با اسم سرپرست معاونت عملیات “هما” منصوب گردید.

 رعایت کلیه ی استانداردها  و قانون های به منظور حصول حداکثری سطح ایمنی پروازها ، افزایش و بازسازی رویه ها و فرایندهای عملیاتی کمپانی، برنامه ریزی برای آموزش و ارتقای توانمندی کادر پروازی و ستادی، ارتقای انگیزه و روحیه سری تحت امر، رعایت اصول عدالت در ارتقای شغلی پرسنل عملیات پرواز و پیاده سازی نظام خریدار مداری در عملیات از نمونه ی مسوولیت های ایشان در پست تازه می باشد.مقدم یکی از خلبانان با سابقه ی هواپیمایی هما می باشد .

دکتر شرفبافی به علاوه از طرف دیگر با اهدای لوح تقدیر از زحمات و خدمات خلبان قاسمی، معاون پیشین “هما” در عملیات قدردانی نمود.

شما دوستان علاقه مند به صنعت هوانوردی در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر خلبان مقدم با اسم سرپرست معاونت عملیات هما انتخاب شد برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
یک کارشناس رمپ، از نظرها خود در خصوص شهر فرودگاهى امام(ره) مى گوید

برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش هوانوردی
تبلیغات