خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » حمل و نقل هوایی باید خوداتکا باشد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۴

 کد خبر: 13486
 65 بازدید
 دیدگاه‌ها برای حمل و نقل هوایی باید خوداتکا باشد بسته هستند

حمل و نقل هوایی باید خوداتکا باشد

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان حمل و نقل هوایی باید خوداتکا باشد دعوت مینماییم. مجلس و دولت قانع شده‌اند که چرخه حمل و نقل هوایی باید با اتکاء به خود، به چرخش درآید و بار آن به دوش دولت نباشد. به نوشته خبرگزاریها، علی عابدزاده گفت: هم اینک کشور […]

حمل و نقل هوایی باید خوداتکا باشد

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان حمل و نقل هوایی باید خوداتکا باشد دعوت مینماییم.

مجلس و دولت قانع شده‌اند که چرخه حمل و نقل هوایی باید با اتکاء به خود، به چرخش درآید و بار آن به دوش دولت نباشد.

به نوشته خبرگزاریها، علی عابدزاده گفت: هم اینک کشور در قسمت زیرساخت‌ها پیشرفت یافته؛ با اینحال سود‌برداری از این زیرساخت‌ها بازهم محدود است.

وی با تاکید بر اینکه باید با نگاه به پیشرفت شهروندمحور، در صنعت حرکت کنیم، تصریح کرد: روابط عمومی ها برای پیشرفت رابطه بین مردم می بایست از تمامی ظرفیت ها به بهترین شکل بهره ببرند.

عابدزاده با تاکید بر اینکه در سال های واپسین اتفاقات خوبی در قسمت حمل و نقل هوایی روی داده است، گفت: در طول سال های واپسین توانستیم مجلس و دولت را قانع کنیم که چرخه حمل و نقل هوایی با اتکا به خود به چرخش درآید و نباید بار آن بر دوش دولت باشد؛ به نحوی که به لحاظ اقتصادی، بتواند خودش را اداره کند که باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که این امر محقق شد.

وی با بیان اینکه ساختار سازمان هواپیمایی کشوری بسیار دارای اختلاف و ویژه است، اضافه کرد: صنعت حمل و نقل هوایی هم متعهد به اجرای قانون های و مقررات داخلی و هم متعهد به الزامات و قانون های و مقررات بین المللی است.

مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: سازمان در همه موارد خود را مسئول پاسخگویی به انتقادات دانسته و روابط عمومی نیز مجبور به تعامل با اصحاب رسانه بوده و به این دلیل و به لحاظ هدف مشترک خدمت به مردم بوده است.

برای شما نیز جالب است؟
گسترش میلیونی نرخ سفرهای هوایی خارج از کشور برای نوروز ۹۷ - . | .

پیشتر این نشست، رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری نیز گفت: محورهایی چون شناخت و اطلاع از مکان سری، قدرت استدلال و رابطه نزدیک با تصمیم گیران و یا مدیران محشر مقام و باور مدیران و باور آنها به روابط عمومی از نمونه شاخصه های مهمی است که در جهت تعقیب اهداف بسیار تعیین کننده است،به علاوه از طرف دیگر شفاف سازی و بهره برداری از مهارتهای ارتباطی و کلامی با مردم مخصوصا در مواقع بروز مشکلات ممکن می تواند هم کاری مردم در رفع مشکلات را تا اندازه زیادی در پی داشته باشد.

وی به علاوه از طرف دیگر اظهار داشت: اگر به این باور برسیم که اصحاب رسانه بهترین مردم مورد مشورت در چگونگی پیشبرد اهداف اطلاع رسانی هستند و اینکه عرصه نفوذ آنها افکار عمومی است از اینرو هیچگاه آنها را در مقابل سازمان یا کمپانی ها فرض نکرده و با بهره برداری از تریبون هایی که در دست دارند می توان راه افزایش و پیشرفت صنعت را بهتر از قبلی هموارتر کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری به علاوه از طرف دیگر گفت: روابط عمومی در انزوا و بی تحرک و منفک از جراید نه در سری خود جایگاهی خواهد داشت و نه نزد مردم، مضافا به اینکه هزینه های سنگین ناکارآمدی مدیران و اتلاف زحمات به بدنه کارشناسی دستگاهها را نیز در اذهان تقویت می کند.

جعفرزاده تصریح کرد: اطلاع رسانی صحیح و شفاف در مواقع بروز مشکلات ممکن، هم کاری و همراهی مردم را در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه محیط اصلی و عرصه های ممکن شده برای اجرای برنامه های بزرگ در قسمت حمل و نقل هوایی مرهون هم کاری و همت جراید بوده است، اضافه کرد: درک انتظار مردم از ابزار های اجرایی و نوع پاسخگویی به چنین انتظاری جزء یکی از اصلی ترین وظایف روابط عمومی ها به حساب می آید که بی تردید بدون توجه به این رکن غیرقابل انکار چون جراید میسر نخواهد بود.

برای شما نیز جالب است؟
موتور پرواز مشهد اهواز از کار افتاد/ فرود بدون سخت هواپیما - . | .

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در این نشست سرپرست روابط عمومی کمپانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، مدیر روابط عمومی فرودگاه های بین المللی امام خمینی (ره) و مهرآباد و کمپانی های هواپیمایی نیز نقطه نظرها خود را مطرح و مطرح آمادگی کردند تا در این روزهای تا تازه ترین پرواز بازگشت اربعین حسینی از تمامی قابلیت ها موجود جهت جلب رضایت مردم حضور پررنگ داشته و حساسیت ضروری را به خرج دهند.

میتوانید نوشته حمل و نقل هوایی باید خوداتکا باشد را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات