خبرهای ویژه

» ایمنی و سوانح » حمله مسافر به خدمه پرواز دلیل شد هواپیمای عازم پکن از نو به فرودگاه سیاتل بازگردد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۸

 کد خبر: 12609
 198 بازدید
 دیدگاه‌ها برای حمله مسافر به خدمه پرواز دلیل شد هواپیمای عازم پکن از نو به فرودگاه سیاتل بازگردد بسته هستند

حمله مسافر به خدمه پرواز دلیل شد هواپیمای عازم پکن از نو به فرودگاه سیاتل بازگردد

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان حمله مسافر به خدمه پرواز دلیل شد هواپیمای عازم پکن از نو به فرودگاه سیاتل بازگردد . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود. سخنگوی فرودگاه سیاتل آمریکا مطرح کرد یک فروند هواپیمای مسافربری در […]

حمله مسافر به خدمه پرواز دلیل شد هواپیمای عازم پکن از نو به فرودگاه سیاتل بازگردد

پیرامون سوانح هوایی و ایمنی پرواز خبری برای شما داریم با عنوان حمله مسافر به خدمه پرواز دلیل شد هواپیمای عازم پکن از نو به فرودگاه سیاتل بازگردد . “پی جی ایر” امیدوار است مورد بهره برداری علاقه مندان به این صنعت واقع شود.

سخنگوی فرودگاه سیاتل آمریکا مطرح کرد یک فروند هواپیمای مسافربری در دست به کمپانی دلتا ایرلاینز که عازم پکن بود در پی حمله یکی از مسافران به خدمه پرواز مجبور به بازگشت به فرودگاه سیاتل شد. به نوشته خبرگزاری رویترز از سیاتل، پری کوپر گفت بعد از اینکه این هواپیما در ساعت هفت بعد از ظهر […]

سخنگوی فرودگاه سیاتل آمریکا مطرح کرد یک فروند هواپیمای مسافربری در دست به کمپانی دلتا ایرلاینز که عازم پکن بود در پی حمله یکی از مسافران به خدمه پرواز مجبور به بازگشت به فرودگاه سیاتل شد.

به نوشته خبرگزاری رویترز از سیاتل، پری کوپر گفت بعد از اینکه این هواپیما در ساعت هفت بعد از ظهر به وقت محلی در این فرودگاه به زمین نشست، دو نفر که جراحات آنها شدید نبود برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند. وی اضافه کرد مسافری که عامل حمله بود به وسیله نیروهای ایمنی محلی و با کمک اف بی آی بازداشت شد. به گفته سخنگوی این فرودگاه، هواپیمای پرواز شماره ۱۲۹ خطوط دلتا که در ساعت پنج و سی دقیقه بعد از ظهر از باند پرواز این فرودگاه به هوا برخاسته بود ۴۵ دقیقه بعد از شروع پرواز مجبور به بازگشت شد.

به گفته این منبع، مرد مسافر در قسمت فرست کلاس هواپیما به یکی از خدمه پرواز حمله کرد. وی به جزئیات بیشتر در این عرصه اشاره ای نکرد. به گفته وی، این مسئله جزو امنیت ملی به شمار نمی رود. چندین عدد از مسافران نیز برای کنترل کردن این فرد اقدام کردند. خلبان نیز تصمیم به بازگشت گرفت و ورود نیروهای ایمنی و پزشکی را به درون هواپیما خواستار شد.

برای شما نیز جالب است؟
پرنده مهاجر، هواپیمای لوفت هانزا را در فرودگاه امام‌ زمین گیر کرد

نماینده کمپانی هواپیمایی دلتا ایرلاینز و نیز اداره فدرال پرواز از اظهارنظر پیرامون این حادثه خودداری کردند.

در بیشتر مواقع میتوانید خبر حمله مسافر به خدمه پرواز دلیل شد هواپیمای عازم پکن از نو به فرودگاه سیاتل بازگردد به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : ایمنی و سوانح
تبلیغات