خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » جزئیات روند ورود ۱۵ فروند بویینگ تازه به ایران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۶:۱۱

 کد خبر: 13522
 63 بازدید
 دیدگاه‌ها برای جزئیات روند ورود ۱۵ فروند بویینگ تازه به ایران بسته هستند

جزئیات روند ورود ۱۵ فروند بویینگ تازه به ایران

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان جزئیات روند ورود ۱۵ فروند بویینگ تازه به ایران دعوت مینماییم. مدیرعامل کمپانی هواپیمایی قشم‌ایر تازه ترین موقعیت مذاکرات این تولیدکننده با هواپیماساز بویینگ برای ورود ۱۵ فروند هواپیمای تازه به ایران را تشریح کرد. به نوشته خبرگزاریها، محمود شکرآبی اظهار کرد: اولین صحبت‌های […]

جزئیات روند ورود ۱۵ فروند بویینگ تازه به ایران

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان جزئیات روند ورود ۱۵ فروند بویینگ تازه به ایران دعوت مینماییم.

مدیرعامل کمپانی هواپیمایی قشم‌ایر تازه ترین موقعیت مذاکرات این تولیدکننده با هواپیماساز بویینگ برای ورود ۱۵ فروند هواپیمای تازه به ایران را تشریح کرد.

به نوشته خبرگزاریها، محمود شکرآبی اظهار کرد: اولین صحبت‌های ما با بویینگ مرتبط به اجلاس چند ماه قبل یاتا در مکزیک می‌شود که در جریان آن صحبت‌های ابتدایی مطلوبی میدان دو طرف شکل گرفت. وی ادامه داد: بعد از آن نمایندگان کمپانی بویینگ به ایران آمدند و با نهایی شدن فاز در ابتدا مذاکرات دوجانبه توافق‌نامه‌ای برای خرید ۱۵ فروند هواپیمای بویینگ ۸۰۰-۷۳۷ به امضا رسید و بنا شد بویینگ گام‌های بعدی برای دریافت مجوزهای ضروری را پیگیری کند.

مدیرعامل کمپانی هواپیمایی قشم ایر با بیان اینکه هم اینک این توافق در مرحله اخذ مجوزهای ضروری از دولتمردان ایالات متحده آمریکا قر ار دارد، تاکید کرد: بویینگ مطرح کرده خود تمام فرآیندهای مرتبط به دریافت مجو زدر عرصه فروش هواپیما و کلیه برنامه‌های آموزشی و خدمات رسانی را پیگیری می‌کند و بدین خاطر ما منتظر نهایی شدن این قسمت کار از کار خواهیم بود.

شکرآبی پیرامون لحظه‌بندی ممکن نهایی شدن این توافق و مبدل آن به پیمان نیز شرح داد: آنچه در برنامه‌های دو طرف قید شده مرتبط به ژانویه ۲۰۱۸ می‌شود و ما امیدواریم در صورتی که سخت مخصوصی بوجود نیاید، این پیمان در همان لحظه به مرحله نهایی خود برسد.

وی پیرامون امکان سنگ‌اندازی دولت آمریکا در مسیر فروش هواپیما به ایران نیز تصریح کرد: با استناد به نیاز کمپانی بویینگ برای نهایی کردن قراردادهای تازه و مشکلات اقتصادی که این تولیدکننده با آن مواجه است، قطا بهره برداری از بازارهایی مانند ایران اولویت جدی محسوب میشود و شانس آن بسیار پایین است که سیاستمداران آمریکایی قادر باشند سنگ‌اندازی تازه ای پیرامون این مسئله داشته باشند. ما فکر می‌کنیم که بویینگ با استناد به نیازی که به این عرصه دارد، خود پیگیری‌های ضروری را انجام خواهد داد و این پیمان با استناد به لحظه‌بندی‌های صورت گرفته نهایی می‌شود.

برای شما نیز جالب است؟
. | . | Mehr News Agency

میتوانید نوشته جزئیات روند ورود ۱۵ فروند بویینگ تازه به ایران را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات