خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » تکمیل برقراری پرواز از فرودگاه زنجان به کربلا و نجف هستیم – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۶:۳۳

 کد خبر: 13519
 49 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تکمیل برقراری پرواز از فرودگاه زنجان به کربلا و نجف هستیم – . | . بسته هستند

تکمیل برقراری پرواز از فرودگاه زنجان به کربلا و نجف هستیم – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان تکمیل برقراری پرواز از فرودگاه زنجان به کربلا و نجف هستیم – . | . دعوت مینماییم. محمد قاسمی در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی، با بیان اینکه باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که این آمادگی در قسمت خصوصی […]

تکمیل برقراری پرواز از فرودگاه زنجان به کربلا و نجف هستیم – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان تکمیل برقراری پرواز از فرودگاه زنجان به کربلا و نجف هستیم – . | . دعوت مینماییم.

محمد قاسمی در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی، با بیان اینکه باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که این آمادگی در قسمت خصوصی بوجود آمده تا درمقایسه با برقراری پروازهای عتبات عالیات از فرودگاه زنجان اقدام شود، اضافه کرد: تنها سخت برای برقراری این پروازها از فرودگاه زنجان، مجوزها و دستورالعمل‌های مربوطه است.

وی با اشاره به اینکه برای برقراری پروازهای عتبات عالیات منتظر اعمال دیگر ارگان های مرتبط هستیم، ادامه داد: در این عرصه هم فرودگاه مطرح آمادگی کامل کرده و هم اینکه بخش خصوصی حاضر است صفر تا صد ضرر و زیان برقراری پروازها را تقبل کرده و در صورت ممکن شدن شرایط، برنامه ریزی شده است این پروازها با هزینه مناسبت و برای تسهیل در خدمات سفر به عتبات عالیات صورت گیرد.

مدیر فرودگاه زنجان با بیان اینکه نیازمند اهتمام ویژه استان برای استفاده مردم از خدمات هواپیمایی هستیم، اظهار کرد: در کمال تاسف استان زنجان باوجود اینکه به پایتخت شور و شعور حسینی شهره است، در عرصه سفر هوایی به عتبات عالیات در مکان مناسبی نیست و هنوز هم سفرها در این عرصه از روش زمینی و یا فرودگاه امام خمینی(ره) انجام می‌شود.

قاسمی اضافه کرد: اولویت امروز اهتمام جدی مدیران استان برای انجام سفر به عتبات عالیات از روش فرودگاه زنجان است.

میتوانید نوشته تکمیل برقراری پرواز از فرودگاه زنجان به کربلا و نجف هستیم – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
اثر انگشت جانشین کارت پرواز می شود - . | .

برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات