خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » تولید پهپاد برای اکتشاف در عمق ۱۵۰ متری دریاها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۴:۲۷

 کد خبر: 13345
 137 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تولید پهپاد برای اکتشاف در عمق ۱۵۰ متری دریاها بسته هستند

تولید پهپاد برای اکتشاف در عمق ۱۵۰ متری دریاها

خبری داریم مبنی بر تولید پهپاد برای اکتشاف در عمق ۱۵۰ متری دریاها که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. یک کمپانی تجاری پهپادی دیزاین کرده که به طرز اتوماتیک قادر به اکتشاف در عمق ۱۵۰ متری دریاها و اقیانوس هاست. این رقم ۸ برابر بیشتر از توان غواصی انسان ها […]

تولید پهپاد برای اکتشاف در عمق ۱۵۰ متری دریاها

خبری داریم مبنی بر تولید پهپاد برای اکتشاف در عمق ۱۵۰ متری دریاها که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

یک کمپانی تجاری پهپادی دیزاین کرده که به طرز اتوماتیک قادر به اکتشاف در عمق ۱۵۰ متری دریاها و اقیانوس هاست. این رقم ۸ برابر بیشتر از توان غواصی انسان ها در پایین آب است.

به نوشته . با استناد به گفته ونچربیت، پهپاد Blueye Pioneer می تواند از روش یک سیم عکس ها تهیه شده را به جهان خارج ارسال کند تا این عکس ها بر روی تبلت قابل دیدن باشند. طول این سیم ۲۵۰ متر است.

ویدئوهای ذکر شده از کیفیت کافی دارا هستند و می توانند هدایت خوب پهپاد را امکان پذیر کنند. دسته کنترل این پهپاد زیرآبی در حقیقت یک دسته کنترل بازی های ویدئویی ایکس باکس است.

سرعت حرکت این پهپاد ۲.۵ متر در ثانیه یا ۵ گره دریایی است که دلیل می شود بتواند همپای ماهی ها و عده ای جانداران دریایی حرکت کرده و عکس هایی دلچسب تهیه کند.

دوربین این پهپاد یک دوربین ویدئویی فوق دقیق حاوی زاویه دید بیش از حدمعمول است و می تواند به خوبی در نور کم فعالیت کند. باتری پهپاد گفته شده غیر از تامین انرژی وظیفه تثبیت و حفظ تعادل پهپاد را هم بر عهده دارد.

هزینه کالا ذکر شده ۳۵۰۰ دلار است و معرفی آن در نیمه اول سال ۲۰۱۸ رخ می دهد. پهپادهای حرفه ای شبیه به مورد بهره برداری فیلم سازان و نیروهای نظامی بیش از ۲۰ هزار دلار هزینه دارد.

برای شما نیز جالب است؟
هواپیمای مافوق صوت با تحمل دمای ۳ هزار درجه سانتیگراد

پی جی ایر امیدوار است خبر تولید پهپاد برای اکتشاف در عمق ۱۵۰ متری دریاها مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات