خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » تولید هواپیمای الکتریکی تا ۲۰۲۲ میلادی – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۵:۵۴

 کد خبر: 13439
 60 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تولید هواپیمای الکتریکی تا ۲۰۲۲ میلادی – . | . بسته هستند

تولید هواپیمای الکتریکی تا ۲۰۲۲ میلادی – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان تولید هواپیمای الکتریکی تا ۲۰۲۲ میلادی – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته ماشابل، استارت آپ Zunum Aero  با خدمات رسانی دو کمپانی جت بلو و بویینگ فعالیت می کند. این تولیدکننده تصمیم گرفته است تا ۲۰۲۲ […]

تولید هواپیمای الکتریکی تا ۲۰۲۲ میلادی – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان تولید هواپیمای الکتریکی تا ۲۰۲۲ میلادی – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته ماشابل، استارت آپ Zunum Aero  با خدمات رسانی دو کمپانی جت بلو و بویینگ فعالیت می کند. این تولیدکننده تصمیم گرفته است تا ۲۰۲۲ میلادی یک هواپیمای الکتریکی  هیبریدی بسازد. درهمین راستا این استارت آپ مشخصات طرحی برای هواپیمایی با ۱۲ صندلی را پخش کرده است.

با استناد به دیزاین های پخش شده حداکثر هواپیمای هیبریدی الکتریکی  ۵۴۷ کیلومتر برساعت است و می تواند با یکدفعه شارژ مسافت ۱۱۲۶ کیلومتر را طی کند. این هواپیما ۸۰ درصد گازهای گلخانه ای و سروصدای کمتری پخش می کند.

باتری های هواپیما با بال های آن یکپارچه شده است و به گفته کمپانی سیستم نیرو محرکه آن نیز با استناد به تکنولوژی های نوین تولید می گردد تا هرنوع باتری را بتوان در آن به کار برد.

 استراتژی اصلی این تولیدکننده تولید هواپیماهای هیبرید الکتریکی است تا از ساعات طولانی پرواز و هزینه های کلان بلیت های هواپیما بکاهد.

این تولیدکننده امیدوار است که  بتواند از هواپیمای هیبریدی خود در پروازهای منطقه ای به کار گیرد. درهمین راستا ادعا می کند نمونه منطقه ای آن  پرواز ۴:۵۰ دقیقه ای میان بوستون تا واشنگتن را به ۲:۳۰ دقیقه بکاهد.

 پروازهای آزمایشی هواپیمای این استارت آپ  در ۲۰۱۹ شروع می شوند.

میتوانید نوشته تولید هواپیمای الکتریکی تا ۲۰۲۲ میلادی – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
بوئینگ تحویل سومین جت٧٣٧ مکس را به تاخیر انداخت

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات