خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » تولید نسل تازه هلیکوپتر با سرعتی دو برابر هلیکوپترهای حال حاضر – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۲۱:۴۲

 کد خبر: 13570
 44 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تولید نسل تازه هلیکوپتر با سرعتی دو برابر هلیکوپترهای حال حاضر – . | . بسته هستند

تولید نسل تازه هلیکوپتر با سرعتی دو برابر هلیکوپترهای حال حاضر – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان تولید نسل تازه هلیکوپتر با سرعتی دو برابر هلیکوپترهای حال حاضر – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، نمونه ابتدایی این هلیکوپتر دو ماه قبل ساخته شد و پرواز آزمایشی آن در تگزاس نشان داد، کالا […]

تولید نسل تازه هلیکوپتر با سرعتی دو برابر هلیکوپترهای حال حاضر – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان تولید نسل تازه هلیکوپتر با سرعتی دو برابر هلیکوپترهای حال حاضر – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، نمونه ابتدایی این هلیکوپتر دو ماه قبل ساخته شد و پرواز آزمایشی آن در تگزاس نشان داد، کالا تازه می تواند دوبرابر سریع تر از بهترین هلیکوپترهای موجود در دنیا حرکت کند.

تامین بودجه ضروری برای تولید این هلیکوپتر با هم کاری وزارت دفاع آمریکا و با کمک علمی و فنی کمپانی هایی مانند لاکهید مارتین، GE، Moog، IAI و غیره صورت گرفته است.

وزن کمتر، هزینه تولید کمتر، ناوبری ساده تر از نمونه مزایای این هلیکوپتر است.

دیزاین دو ملخ این هلیکوپتر در طرفین و با فاصله زیاد از یکدیگر به شکل لانه زنبور، دیزاین بدنه، بال ها و دم با بهره برداری از سلول های بزرگ از نوع کربن از نمونه عواملی است که به کاهش ۳۰ درصدی وزن این هلیکوپتر در مقایسه با مدلهای شبیه به و دید و دسترسی بهتر در کابین خلبان انجامیده است.

موتورهای این هلیکوپتر هم به بدنه آن منتقل شده است.

هدایت این هلیکوپتر به وسیله دو نفر صورت می گیرد و با بهره برداری از آن حداکثر ۱۴ سرباز یا باری به وزن حداکثر ۵۴۰۰ کیلوگرم را می توان حمل کرد.

حداکثر سرعت این هلیکوپتر ۵۲۰ کیلومتر در ساعت و محدوده عملیاتی و جنگی فعالیت آن حداکثر ۱۴۸۱ کیلومتر است.

حداکثر میزان ارتفاع گیری این هلیکوپتر ۱۸۰۰ متر و حداکثر دمای قابل تحمل برای آن ۳۵ درجه است. 

برای شما نیز جالب است؟
پرواز بوشهر- تهران ساعت ۱۶ انجام می شود - . | .

میتوانید نوشته تولید نسل تازه هلیکوپتر با سرعتی دو برابر هلیکوپترهای حال حاضر – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات