خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » تولید موتور جت با چاپگر سه بعدی – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۹:۱۵

 کد خبر: 13068
 120 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تولید موتور جت با چاپگر سه بعدی – . | . بسته هستند

تولید موتور جت با چاپگر سه بعدی – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان تولید موتور جت با چاپگر سه بعدی – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته انگجت، این چاپگر سه بعدی از پودر انواع فلزات با اسم ماده خام ابتدایی استفاده می کند. با این وجود تولید چاپگر برای […]

تولید موتور جت با چاپگر سه بعدی – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان تولید موتور جت با چاپگر سه بعدی – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته انگجت، این چاپگر سه بعدی از پودر انواع فلزات با اسم ماده خام ابتدایی استفاده می کند. با این وجود تولید چاپگر برای تولید خانه و حتی موتور انواع راکت های فضایی نیز در ماه های واپسین متداول شده، با اینحال این اولین بار است که تولید موتور هواپیمای جت با بهره برداری از چاپگر سه بعدی صورت می گیرد.

چاپگر لیزری تازه جنرال موتورز می تواند قطعات فلزی مختلف ضروری برای تولید موتور جت را به روش سه بعدی چاپ کند. قطعات ذکر شده در محیط یک متر مربعی درنظر گرفته شده برای موتور هواپیمای جت جای می گیرند.

چاپگر گفته شده می تواند قطعاتی از هواپیماهای تک سرنشین کوچک را نیز چاپ کند تا روش تولید آنها نیز تسهیل شود. این کالا تازه در آتی کاربردهای گسترده تری نیز می یابد و در صنعت اتومبیل سازی، صنعت برق و صنایع نفت و گاز نیز استفاده می شود.

ساده تر شدن روش تولید موتور جت و کاهش قابل توجه هزینه این کار از نمونه مزایای بهره برداری از این شیوه است. جنرال موتورز قبل از این با موفقیت کار تولید نازل های سوخت موتورهای جت با بهره برداری از چاپگرهای سه بعدی را شروع کرده بود. این نازل ها در هواپیماهای ایرباس، بوئینگ و عده ای دیگر از انواع هواپیماهای جت با موفقیت استفاده شده اند.

این امیدواری می باشد بعد از انجام تست های نهایی کار تولید موتور هواپیماهای جت به روش سه بعدی از سال ۲۰۱۸ شروع شود.

برای شما نیز جالب است؟
۱۲ کشته در پی سقوط یک فروند هواپیما در کاستاریکا - . | .

میتوانید نوشته تولید موتور جت با چاپگر سه بعدی – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات