خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » تکذیب خبر اوج‌گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۱

 کد خبر: 13460
 74 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تکذیب خبر اوج‌گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین بسته هستند

تکذیب خبر اوج‌گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان تکذیب خبر اوج‌گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین دعوت مینماییم. مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، اوج‌گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین با شیب تند و فروش بلیط مسیر مشهد ــ نجف با قیمت ۲میلیون تومان را تکذیب کرد. گروه اقتصادی: رضا جعفرزاده در واکنش به […]

تکذیب خبر اوج‌گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان تکذیب خبر اوج‌گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین دعوت مینماییم.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، اوج‌گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین با شیب تند و فروش بلیط مسیر مشهد ــ نجف با قیمت ۲میلیون تومان را تکذیب کرد.

گروه اقتصادی: رضا جعفرزاده در واکنش به انتشار خبری مبنی بر اوج‌گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین با شیب تند و فروش بلیط مسیر مشهد ــ نجف با قیمت ۲میلیون تومان گفت: نرخ بلیت پروازهای ایام اربعین با هیچ گونه افزایشی رو به رو نبوده و شرکت های هواپیمایی و دفاتر معرفی شده ملزم به فروش با نرخ بلیت در مسیرهای تهران- نجف- تهران، تهران- بغداد- تهران یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و مشهد- نجف- مشهد، مشهد- بغداد- مشهد یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و بلیت یکسره از مبدا تهران ۶۰۰ هزار تومان و یکسره مشهد به دو مقصد نجف و بغداد ۷۵۰ هزار تومان تعیین شده است.

به نوشته خبرگزاریها با استناد به گفته هواپیمایی کشوری، وی با بیان اینکه پروازهای اربعین حسینی از ۱۳ آبان شروع و تا ۲۲ آبان ماه جاری ادامه خواهد داشت اضافه کرد: هر گونه فروش خارج از نرخ مطرح شده تخلف شمرده شده و در صورت ارسال شکایات از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانیwww.cao.ir به طرز حتم با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی اضافه کرد: سازمان هواپیمایی کشوری به منظور ساماندهی و جلوگیری از اختلال در فروش بلیت پروازهای ایام مذکور لیست تکمیلی (پیوست)نمایندگان رسمی فروش بلیط پروازهای ایام اربعین را جهت رفاه متقاضیان با ذکر آدرس و شماره تلفن های آن مراکز مطرح کرده است همچنین غیر از دفاتری که در جدول پیوست آمده است نمایندگی فروش شرکت های هواپیمایی نیز آمادگی خود را برای معرفی بلیت مطرح کرده اند.

برای شما نیز جالب است؟
توقف پروازهای هواپیمایی قطر به امارات، مصر و بحرین

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از مسافران خواست تا از خرید بلیت از مراکز غیر مجاز خودداری کنند و در صورت مشاهده فروش بلیت به وسیله سایت ها و مراکز غیر مجاز برخورد خواهد شد.

میتوانید نوشته تکذیب خبر اوج‌گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات