خبرهای ویژه

» امنیت و حفاظت » تغییر مسیر هواپیماهای خارجی به سوی ایران به دلیل آسمان امن آن است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۳۹

 کد خبر: 13180
 82 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تغییر مسیر هواپیماهای خارجی به سوی ایران به دلیل آسمان امن آن است بسته هستند

تغییر مسیر هواپیماهای خارجی به سوی ایران به دلیل آسمان امن آن است

در باب مسئله امنیت پرواز خبر تغییر مسیر هواپیماهای خارجی به سوی ایران به دلیل آسمان امن آن است را برای شما پخش میکنیم. سردار سرلشکر محمد باقری مدیرعامل ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از کنفرانس دستاوردهای قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با نتیجه و تفاوت و تفاوت و […]

تغییر مسیر هواپیماهای خارجی به سوی ایران به دلیل آسمان امن آن است

در باب مسئله امنیت پرواز خبر تغییر مسیر هواپیماهای خارجی به سوی ایران به دلیل آسمان امن آن است را برای شما پخش میکنیم.

سردار سرلشکر محمد باقری مدیرعامل ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از کنفرانس دستاوردهای قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با نتیجه و تفاوت و تفاوت و تهدیدات و اینکه هنوز تهدیدات تهاجمات هوایی و موشکی با وجود این اندک به ایران می باشد پدافند هوایی در طول چند سال واپسین حاوی اهمیت […]

سردار سرلشکر محمد باقری مدیرعامل ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از کنفرانس دستاوردهای قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با نتیجه و تفاوت و تفاوت و تهدیدات و اینکه هنوز تهدیدات تهاجمات هوایی و موشکی با وجود این اندک به ایران می باشد پدافند هوایی در طول چند سال واپسین حاوی اهمیت قرار گرفته و برنامه‌ریزی‌های فراوانی در این راستا شده است.

وی اضافه کرد: پیرامون همین مسئله سامانه‌های آپدیت جهان برای جلوگیری از تهدیدات فرامنطقه‌ای و پیشدستی در مقابل آنها مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته و برنامه‌ریزی‌های فراوانی صورت گرفته است.

باقری تاکید کرد: امروز همه مدیران نیروهای مسلح به اولویت قرارگاه پدافند هوایی توجه دارند و قرارگاه با بهره برداری از ظرفیت‌های ارتش و سپاه در یک سری توان خوبی بوجود آورده است.

وی خاطرنشان کرد: ما دیگر در عرصه پدافند هوایی دچار عقب‌ماندگی نیستیم و قرارگاه با توانی که صنعت دفاعی در دست آن قرار داده محیط امنی در کشور بوجود آورده است.

مدیرعامل ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بدین جهت است که بسیاری از هواپیماها و مسیرهای هوایی خارجی مسیر خود را به سوی آسمان امن ایران تغییر می‌دهند.

برای شما نیز جالب است؟
فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد

با ابزارهای سایت پی جی ایر در بیشتر مواقع میتوانید خبر تغییر مسیر هواپیماهای خارجی به سوی ایران به دلیل آسمان امن آن است به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : امنیت و حفاظت
تبلیغات