خبرهای ویژه

» آموزش هوانوردی » تصویب برنامه درسی نگهداری و تعمیر بالگرد در دانشگاه علمی کاربردی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۰:۲۰

 کد خبر: 12773
 127 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تصویب برنامه درسی نگهداری و تعمیر بالگرد در دانشگاه علمی کاربردی بسته هستند

تصویب برنامه درسی نگهداری و تعمیر بالگرد در دانشگاه علمی کاربردی

در عرصه آموزش نوشته تصویب برنامه درسی نگهداری و تعمیر بالگرد در دانشگاه علمی کاربردی را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم. برنامه درسی دوره کاردانی ناپیوسته فنی، نگهداری و تعمیر بالگرد در دانشگاه جامع علمی کاربردی به تصویب رسید. به نوشته . با استناد به گفته […]

تصویب برنامه درسی نگهداری و تعمیر بالگرد در دانشگاه علمی کاربردی

در عرصه آموزش نوشته تصویب برنامه درسی نگهداری و تعمیر بالگرد در دانشگاه علمی کاربردی را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم.

برنامه درسی دوره کاردانی ناپیوسته فنی، نگهداری و تعمیر بالگرد در دانشگاه جامع علمی کاربردی به تصویب رسید.

به نوشته . با استناد به گفته دانشگاه جامع علمی کاربردی، در دویست و پنجاه و هشتمین نشست شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی- کاربردی برنامه درسی دوره کاردانی ناپیوسته فنی، نگهداری و تعمیر بالگرد، به تصویب رسید.

هدف از اجرای دوره کاردانی فنی نگهداری و تعمیر بالگرد تربیت نیروی انسانی ماهر در ارایه و سود گیری از منابع موجود در صنعت هوایی کشور است.

از نمونه توانایی ها و توانمندی های حرفه ای دانش آموختگان این رشته، اجرای مقررات ایمنی فردی و کارگاهی و رعایت استانداردها، آیین‌نامه‌ها و فرم‌ها، انجام بازدیدهای مختلف دوره‌ای از سیستم‌های بالگرد و خدمات‌های سیستم‌های مختلف بالگرد (موتور، انتقال نیرو، فرامین و هیدرولیک)، تکمیل سازی بالگرد جهت بارگیری و پرواز برای انجام مأموریت محوله، عیب‌یابی و رفع‌ عیب، تعمیر در سطح رده سازمانی سیستم های مختلف بالگرد و بکارگیری ابزارهای نگهداری بالگرد است.

دانش آموختگان این رشته می توانند با اسم تکنیسین پروازی بالگرد (کروچیف)، تکنیسین تعمیر و نگهداری عمومی بالگرد سرگرم به کار شوند.

عده ای از دروس تخصصی دوره کاردانی فنی نگهداری و تعمیر بالگرد شامل: نگهداری و تعمیر موتور توربینی، نگهداری و تعمیر انتقال نیروی بالگرد، برق بالگرد، هیدرولیک بالگرد، توزین و تعادل بالگرد، روغن و سوخت بالگرد، نگهداری و کنترل اقلام و ابزار وسیله پرنده و آموزش در محیط کار دوره نیز مشتمل بر ۵۱۲ ساعت آموزش عملی در محیط کار حقیقی خواهد بود.

شما دوستان علاقه مند به صنعت هوانوردی در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر تصویب برنامه درسی نگهداری و تعمیر بالگرد در دانشگاه علمی کاربردی برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش؛جمعی از خلبانان هواپیماهای میگ ۲۹ و اف ۵ فارغ التحصیل شدند

برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش هوانوردی
تبلیغات