خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » ترکیه از اعزام ۲۰۰ فروند هواپیمای حامل کمک به قطر اطلاع داد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۲۵

 کد خبر: 12703
 165 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ترکیه از اعزام ۲۰۰ فروند هواپیمای حامل کمک به قطر اطلاع داد بسته هستند

ترکیه از اعزام ۲۰۰ فروند هواپیمای حامل کمک به قطر اطلاع داد

خبری داریم مبنی بر ترکیه از اعزام ۲۰۰ فروند هواپیمای حامل کمک به قطر اطلاع داد که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. نیهات زیبکچی وزیر اقتصاد ترکیه روز چهارشنبه گفت: از لحظه بروز مناقشه میان قطر و کشورهای عرب منطقه خلیج فارس، ترکیه ۱۹۷ فروند هواپیما، ۱۶ ابزار کامیون و […]

ترکیه از اعزام ۲۰۰ فروند هواپیمای حامل کمک به قطر اطلاع داد

خبری داریم مبنی بر ترکیه از اعزام ۲۰۰ فروند هواپیمای حامل کمک به قطر اطلاع داد که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

نیهات زیبکچی وزیر اقتصاد ترکیه روز چهارشنبه گفت: از لحظه بروز مناقشه میان قطر و کشورهای عرب منطقه خلیج فارس، ترکیه ۱۹۷ فروند هواپیما، ۱۶ ابزار کامیون و یک فروند کشتی به قطر اعزام کرده است. به نوشته خبرگزاری رویترز از آنکارا، احمد بن جاسم آل ثانی وزیر اقتصاد قطر نیز بعد از دیدار با […]

نیهات زیبکچی وزیر اقتصاد ترکیه روز چهارشنبه گفت: از لحظه بروز مناقشه میان قطر و کشورهای عرب منطقه خلیج فارس، ترکیه ۱۹۷ فروند هواپیما، ۱۶ ابزار کامیون و یک فروند کشتی به قطر اعزام کرده است.

به نوشته خبرگزاری رویترز از آنکارا، احمد بن جاسم آل ثانی وزیر اقتصاد قطر نیز بعد از دیدار با زیبکچی در آنکارا پایتخت ترکیه گفت تجارت زمینی و دریایی قطر به رغم تحریم ها بدون وقفه ادامه دارد.

در پی اقدام عربستان، مصر، امارات متحده عربی و بحرین در قطع همه روابط اقتصادی ودیپلماتیک با قطر، ترکیه از قطر خدمات رسانی کرد. این چهار کشور عربی، دوحه را به خدمات رسانی از تروریسم متهم می کنند با این وجود قطر این اتهامات را تکذیب می کنند.

پی جی ایر امیدوار است خبر ترکیه از اعزام ۲۰۰ فروند هواپیمای حامل کمک به قطر اطلاع داد مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
استرالیا از خنثی شدن توطئه تروریستی برای ساقط کردن یک هواپیما اطلاع داد

برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات