خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » تاثیر تغییر اقلیم بر گسترش بروز دست اندازهای هوایی – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۵:۲۳

 کد خبر: 13421
 71 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تاثیر تغییر اقلیم بر گسترش بروز دست اندازهای هوایی – . | . بسته هستند

تاثیر تغییر اقلیم بر گسترش بروز دست اندازهای هوایی – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان تاثیر تغییر اقلیم بر گسترش بروز دست اندازهای هوایی – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، دانش پژوهان دانشگاه ایست آنجلیا بریتانیا مطرح کردند تفاوت اقلیمی به شکل زیادی باعث گسترش میزان تلاطم های هوایی در لحظه پرواز در سرار […]

تاثیر تغییر اقلیم بر گسترش بروز دست اندازهای هوایی – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان تاثیر تغییر اقلیم بر گسترش بروز دست اندازهای هوایی – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، دانش پژوهان دانشگاه ایست آنجلیا بریتانیا مطرح کردند تفاوت اقلیمی به شکل زیادی باعث گسترش میزان تلاطم های هوایی در لحظه پرواز در سرار دنیا تا سال ۲۰۵۰-۲۰۸۰ می شود و با این وجود ریسک آسیب دیدن مسافران و خدمه پرواز هم گسترش می یابد.

گسترش ناگهانی تلاطم های هوایی ناشی از تفاوت دما در جهان است که دلیل تقویت بی ثباتی باد در ارتفاعات بالا در جریان مسیر هواپیما می شود و کیسه های هوایی به روش مکرر و قوی تر ایجاد می شوند.

پل ویلیامز، سرپرست تیم تحقیق، در این باره بیان میکند: «این مطالعه نشان می دهد که چقدر تاثر تفاوت اب و هوایی می تواند در جریان جو حس شود و تنها به گسترش دمای سطح زمین محدود نمی شود.»

تلاطم شدید هوا شامل نیروهای قوی تر از نیروی گرانش زمین است و آنقدر توانمند است که مردم و چمدان ها را به اطراف کابین هواپیما پرتاب می کند.

ویلیامز پیشتر می افزاید: «تلاطم هوا در تمامی جهان، در تمام فصول و در ارتفاعات بسیار بالا هم، در حال گسترش است. این مسئله تنها به دلیل تداوم تفاوت آب و هوا در حال تشدید است.»

میتوانید نوشته تاثیر تغییر اقلیم بر گسترش بروز دست اندازهای هوایی – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
هواپیمای خودران کمک حال کشاورزان می شود - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات