خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » بوئینگ ۷۸۷ هند در فرودگاه امام خمینی فرود اضطراری کرد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۰۳

 کد خبر: 13142
 118 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بوئینگ ۷۸۷ هند در فرودگاه امام خمینی فرود اضطراری کرد – . | . بسته هستند

بوئینگ ۷۸۷ هند در فرودگاه امام خمینی فرود اضطراری کرد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بوئینگ ۷۸۷ هند در فرودگاه امام خمینی فرود اضطراری کرد – . | . دعوت مینماییم. به نوشته .، با استناد به گفته روابط عمومی و امور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، مهدی علی عسگری اظهار کرد : پرواز شماره AEG۰۲۰ […]

بوئینگ ۷۸۷ هند در فرودگاه امام خمینی فرود اضطراری کرد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بوئینگ ۷۸۷ هند در فرودگاه امام خمینی فرود اضطراری کرد – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته .، با استناد به گفته روابط عمومی و امور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، مهدی علی عسگری اظهار کرد : پرواز شماره AEG۰۲۰ هواپیمایی ایرایندیا که با یک فروند بوئینگ ۷۸۷ به علامت ثبتی VT-ANU در مسیر فرانکفورت به دهلی نو در پرواز بود به دلیل شکسته شدن شیشه جلوی هواپیما در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، فرود اضطراری کرد.

عضو هیئت مدیره و سرپرست معاونت امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اضافه کرد : بعد از مطرح موقعیت اضطراری به وسیله این هواپیما ، هماهنگی های ضروری در برج مراقبت برای فرود آن انجام شد و کلیه نیروهای امدادی و ایمنی زمینی در فرودگاه به حالت تکمیل باش درآمدند و به کنار باند پروازی اعزام شدند با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که هواپیما بدون سخت در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به زمین نشست.

وی گفت : به علاوه از طرف دیگر با هماهنگی های صورت گرفته ، ۲۵۹ مسافر این هواپیما جهت پذیرایی به سالن انتظار شرقی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منتقل شدند و خدمات زمینی ضروری به وسیله هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به هواپیما ذکر شده معرفی شد و این پرواز بعد از رفع سخت به مسیر خود ادامه خواهد داد.

میتوانید نوشته بوئینگ ۷۸۷ هند در فرودگاه امام خمینی فرود اضطراری کرد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
موتورهای بزرگترین هواپیمای جهان روشن شد - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات