خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » بوئینگ هواپیمای تازه ای با گنجایش ۱۷۲ مسافر می سازد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۷:۵۳

 کد خبر: 13647
 15 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بوئینگ هواپیمای تازه ای با گنجایش ۱۷۲ مسافر می سازد – . | . بسته هستند

بوئینگ هواپیمای تازه ای با گنجایش ۱۷۲ مسافر می سازد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بوئینگ هواپیمای تازه ای با گنجایش ۱۷۲ مسافر می سازد – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، تازه ترین ورژن از سری هواپیماهای ۷۳۷MAX بوئینگ در کمپانی Renton  در واحد واشنگتن معرفی شد.    این هواپیمای دو […]

بوئینگ هواپیمای تازه ای با گنجایش ۱۷۲ مسافر می سازد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بوئینگ هواپیمای تازه ای با گنجایش ۱۷۲ مسافر می سازد – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، تازه ترین ورژن از سری هواپیماهای ۷۳۷MAX بوئینگ در کمپانی Renton  در واحد واشنگتن معرفی شد.  

 این هواپیمای دو موتوره که  از ۲۰۱۹ میلادی فعالیت خود را شروع می کند، تا چند هفته دیگر تست های کنترل سیستم و موتور را انجام می دهد.

MAX۷سومین هواپیما از خانواده ۷۳۷MAX  است که با توجه به ورژن قبلی یعنی  MAX۸ ساخته شده است. برنامه ریزی شده است این وسیله نقلیه هوایی جانشین بویینگ ۷۰۰-۷۳۷ شود و با ایرباس A۳۱۹neo رقابت کند.

با استناد به گزارش کمپانی بویینگ، این هواپیما دو ردیف صندلی بیشتر دارد و بدین جهت می تواند ۱۷۲ مسافر را جا به جا کند. دو موتور توانمند LEAP-۱B ساخته کمپانی CFM International است که توانایی پیمایش ۷۱۳۰ کیلومتر را دارد و در مقایسه با ۷۰۰-۷۳۷ حدود ۱۸ درصد بیشتر در مصرف سوخت بیشتر صرفه جویی می کند.

بال های این هواپیما از نو طرحی شده اند. به علاوه از طرف دیگر اسکلت آن تقویت و اصلاحاتی  در محیط داخلی انجام شده است.

تا این لحظه ۴۳۰۰ سفارش برای تولید ۷  ۷۳۷MAX ثبت شده و اولین مورد آن نیز از ژانویه ۲۰۱۹ در خط هواپیمایی Southwest  فعالیت خود را شروع می کند.

میتوانید نوشته بوئینگ هواپیمای تازه ای با گنجایش ۱۷۲ مسافر می سازد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
بوئینگ تحویل سومین جت٧٣٧ مکس را به تاخیر انداخت

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات