خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » بهره برداری از هواپیماهای فضایی روباتیک از سال ۲۰۲۵ – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰:۲۶

 کد خبر: 12660
 152 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بهره برداری از هواپیماهای فضایی روباتیک از سال ۲۰۲۵ – . | . بسته هستند

بهره برداری از هواپیماهای فضایی روباتیک از سال ۲۰۲۵ – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بهره برداری از هواپیماهای فضایی روباتیک از سال ۲۰۲۵ – . | . دعوت مینماییم. به نوشته .، با استناد به گفته اسپیس، با اینکه برنامه هواپیمای فضایی روباتیکی اسا با قابلیت استفاده مجدد که به آن Space Rider گفته می شود حدود […]

بهره برداری از هواپیماهای فضایی روباتیک از سال ۲۰۲۵ – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بهره برداری از هواپیماهای فضایی روباتیک از سال ۲۰۲۵ – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته .، با استناد به گفته اسپیس، با اینکه برنامه هواپیمای فضایی روباتیکی اسا با قابلیت استفاده مجدد که به آن Space Rider گفته می شود حدود سه سال دیگر به دنیا توزیع خواهد شد با اینحال خبر می رسد این آژانس فضانوردی اقدام به انتشار جزئیات برنامه سود برداری تجاری از فضا کرده است.

با این شرایط گفته می شود که تا سال ۲۰۲۵، هواپیمای Space Rider با اسم یک تکنولوژی تجاری استفاده خواهد شد.

آژانس فضانوردی اروپا مطرح کرده که از این هواپیما برای انتقال ابزارهای علمی و آزمایشگاهی به فضا و بازگرداندن آنها به زمین استفاده خواهد نمود.

اسا بعد از انجام ارزیابی های دقیق مطرح کرده است که به ازای انتقال هر یک کیلوگرم بار به فضا ۹۲۰۰ دلار با اسم هزینه حمل دریافت می کند.

کمپانی Evry که در عرصه صنعت هوا و فضا فعالیت دارد و مقر آن در فرانسه است با اسم اپراتور هواپیمای فضایی روباتیکی Space Rider سرگرم به کار خواهد شد.

این هواپیمای فضایی توانایی حمل تا ۸۰۰ کیلوگرم بار به فضا را دارد. اسا مطرح کرده که محموله هایی مانند ابزارهای تست مواد، سیستمهای ارتباطاتی و فناوریهای روباتیکی را با بهره برداری از این هواپیما راهی مدار زمین می کند.

این هواپیمای فضایی به وسیله Thales Alenia Space و لاکهید مارتین در دست تولید است و مرکز بررسی ها هوا محیط ایتالیا موسوم به Cira بر آن نظارت دقیق دارد.

برای شما نیز جالب است؟
۳ باند فرعی فرودگاه امام(ره) بازگشایی شد - . | .

با استناد به برنامه ریزیهای از قبل صورت گرفته، آزمایشات این هواپیمای فضایی روباتیکی در سال ۲۰۲۰ شروع می شود با وجود این گفته می شود در سال ۲۰۱۹ از آن معرفی خواهد شد.

میتوانید نوشته بهره برداری از هواپیماهای فضایی روباتیک از سال ۲۰۲۵ – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات