خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » بنیانگذار گوگل بزرگترین کشتی هوایی جهان را می سازد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۶

 کد خبر: 12436
 177 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بنیانگذار گوگل بزرگترین کشتی هوایی جهان را می سازد – . | . بسته هستند

بنیانگذار گوگل بزرگترین کشتی هوایی جهان را می سازد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بنیانگذار گوگل بزرگترین کشتی هوایی جهان را می سازد – . | . دعوت مینماییم. به نوشته .، این روزنامه انگلیسی پیشتر نوشت: سرگی برین از بنیانگذاران گوگل و مدیرعامل حال حاضر کمپانی Alphabet درحالی سرگرم تولید بزرگترین کشتی هوایی جهان است که […]

بنیانگذار گوگل بزرگترین کشتی هوایی جهان را می سازد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بنیانگذار گوگل بزرگترین کشتی هوایی جهان را می سازد – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته .، این روزنامه انگلیسی پیشتر نوشت: سرگی برین از بنیانگذاران گوگل و مدیرعامل حال حاضر کمپانی Alphabet درحالی سرگرم تولید بزرگترین کشتی هوایی جهان است که اهداف متفاوتی را مد نظر دارد.

به نوشته گاردین، تصور می شود سرگی برین نه تنها در جستجوی تحقق فرضیه خود مبنی بر تولید یک سیستم هوایی مجلل و لوکس است حتی بخش دیگری از این برنامه پیشرفت کمکهای انسان دوستانه را نشانه رفته است.

پیشتر این خبر آمده است که این کشتی هوایی در یکی از آشیانه های غول پیکر ناسا تولید می گردد. این سیستم غول پیکر پروازی ۲۰۰ متر طول داشته و با هزینه چشمگیری درحدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون دلار تولید می گردد.

ایگور پاسترناک طراح این کشتی هوایی در گفتگویی با گاردین گفته است: سرگی برین فردی خلاق بوده که در بیشتر مواقع رو به جلو حرکت کرده است. کامیونها برای جاده ها ساخته شده اند و قطارها برای خطوط ریلی و با این وجود هواپیماها برای فرودگاهها. کشتی های هوایی این توانایی را دارند که بدون توقف از یک نقطه به نقطه دیگر حرکت کنند.

طراح این برنامه اشاره غیرمستقیمی کرده که نشان می دهد روند تولید این کشتی هوایی در مراحل ابتدایی قرار دارد.

به نوشته گاردین، چنین کشتی هوایی می تواند مواد غذایی و دیگر منابع و ابزارهای را به نقاط دور افتاده که به کمکهای انسانی نیاز دارند برساند. در عین حال خانواده و دوستان نزدیک سرگی برین می توانند از این سیستم هوایی مجلل بهره ببرند.

برای شما نیز جالب است؟
راه حل تسکین «گرفتگی گوش» در سفرهای هوایی - . | .

گوگل از هر گونه اظهار نظر پیرامون این خبر خودداری کرده است.

میتوانید نوشته بنیانگذار گوگل بزرگترین کشتی هوایی جهان را می سازد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات