خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » بزرگترین هواپیمای آبی خاکی دنیا ساخته شد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۵:۳۴

 کد خبر: 13623
 39 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بزرگترین هواپیمای آبی خاکی دنیا ساخته شد – . | . بسته هستند

بزرگترین هواپیمای آبی خاکی دنیا ساخته شد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بزرگترین هواپیمای آبی خاکی دنیا ساخته شد – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، این هواپیما که AG۶۰۰ (Kunlong) اسم گذاری شده، به مدت یک ساعت بدون وقوع هیچ مشکلی در ارتفاع ۳۰۰۰ متری از سطح […]

بزرگترین هواپیمای آبی خاکی دنیا ساخته شد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بزرگترین هواپیمای آبی خاکی دنیا ساخته شد – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته نیواطلس، این هواپیما که AG۶۰۰ (Kunlong) اسم گذاری شده، به مدت یک ساعت بدون وقوع هیچ مشکلی در ارتفاع ۳۰۰۰ متری از سطح زمین پرواز کرد و سپس با امنیت کامل در فرودگاه جینوان در زوهای بر زمین نشست.

هواپیمای آبی خاکی گونه‌ای از هواپیما است که توانایی برخاستن و فرودآمدن بر روی سطح آب و در خشکی را داراست. این هواپیماها غالباً از سرعت و مانورپذیری کمتری درمقایسه با هواپیماهای ویژه فرود بر روی باند فرودگاه دارا هستند.

فاصله بین دو بال این هواپیمای تولید چین که ابعادی به اندازه یک هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ دارد، ۳۸.۸ متر است و طول آن به ۳۹.۶ متر می رسد. برنامه ریزی شده است از این هواپیما برای انجام عملیات امداد و نجات، جلوگیری از حریق سوزی های بزرگ، دفاع مدنی و غیره استفاده شود.

مدیران چینی می گویند ۹۸ درصد از قطعات مورد بهره برداری در تولید این هواپیما در داخل چین ساخته شده، امری که دستاورد مهمی برای این کشور شمرده می شود.

هواپیمای ذکر شده حتی می تواند در شرایط توفانی بودن دریا نیز بر روی آب فرود آید و حتی اگر ارتفاع موج های دریا به دو متر هم برسد، اختلالی در فعالیت آن ایجاد نمی شود. برنامه ریزی شده است عملیات نشست و برخاست آزمایشی این هواپیما بر روی آب ظرف شش ماه آتی صورت بگیرد.

میتوانید نوشته بزرگترین هواپیمای آبی خاکی دنیا ساخته شد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
این جت دیوار صوتی را شکست - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات