خبرهای ویژه

» علم و پژوهش هوانوردی » بزرگترین فرودگاه جهان در پکن تولید می گردد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۴:۰۵

 کد خبر: 13340
 64 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بزرگترین فرودگاه جهان در پکن تولید می گردد بسته هستند

بزرگترین فرودگاه جهان در پکن تولید می گردد

نوشته علمی بزرگترین فرودگاه جهان در پکن تولید می گردد در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید. برنامه ریزی شده است بزرگترین فرودگاه جهان در پکن تولید شود. این فرودگاه در ۲۰۱۹ معرفی می شود. به نوشته . با استناد به گفته رویترز، برنامه ریزی شده است بزرگترین […]

بزرگترین فرودگاه جهان در پکن تولید می گردد

نوشته علمی بزرگترین فرودگاه جهان در پکن تولید می گردد در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید.

برنامه ریزی شده است بزرگترین فرودگاه جهان در پکن تولید شود. این فرودگاه در ۲۰۱۹ معرفی می شود.

به نوشته . با استناد به گفته رویترز، برنامه ریزی شده است بزرگترین فرودگاه جهان در پکن تولید شود.  فرودگاه تازه پکن که ۲۰۱۹ افتتاح می شود در حقیقت پاسخی به تقاضای هر روزه حمل و نقل هوایی در پکن است.

زاها حدید طراح مشهور معماری این فرودگاه را دیزاین کرده بود. برنامه ذکر شده مملو از باغ های شهری و بخش های تجهیز برای پروازهای داخلی و خارجی است تا از ترددهای بی جا در فرودگاه  بکاهد.

بزرگترین فرودگاه جهان در فضایی به مساحت ۷۰۰ هزار مترمربع تولید می گردد و مرکز آن حاوی ۶ ستون  و راهروهایی است که جهت یابی در این فرودگاه را تسهیل می کنند.

در مرحله اول ۴ باند فرودگاه افتتاح می شود و در مراحل بعدی ۲ باند دیگر نیز اضافه می شود از این حیث ظرفیت فرودگاه به ۱۰۰ میلیون مسافر در سال خواهد رسید.

 علاوه برآن عملیات تولید و ساز  روی ایستگاه  قطار سریع السیر انجام می شود. از این حیث مسافران می توانند با بهره برداری از قطار به فرودگاه رفت و آمد کنند.

در نظر داشته باشید که در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر بزرگترین فرودگاه جهان در پکن تولید می گردد برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
X57، هواپیمای تمام برقی ناسا

برچسب ها :
دسته بندی : علم و پژوهش هوانوردی
تبلیغات