خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » بروزترین آمارها از پروازهای حج ۹۶/ سهم ۷۵ درصدی ایران‌ایر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۳

 کد خبر: 12980
 116 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بروزترین آمارها از پروازهای حج ۹۶/ سهم ۷۵ درصدی ایران‌ایر بسته هستند

بروزترین آمارها از پروازهای حج ۹۶/ سهم ۷۵ درصدی ایران‌ایر

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان بروزترین آمارها از پروازهای حج ۹۶/ سهم ۷۵ درصدی ایران‌ایر دعوت مینماییم. وزارت راه و شهرسازی بروزترین آمارها از موقعیت پروازهای انجام شده از فرودگاه‌های مختلف ایران به مقصد عربستان سعودی در عملیات حج تمتع سال ۱۳۹۶ را مطرح کرد. به نوشته خبرگزاریها، با […]

بروزترین آمارها از پروازهای حج ۹۶/ سهم ۷۵ درصدی ایران‌ایر

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان بروزترین آمارها از پروازهای حج ۹۶/ سهم ۷۵ درصدی ایران‌ایر دعوت مینماییم.

وزارت راه و شهرسازی بروزترین آمارها از موقعیت پروازهای انجام شده از فرودگاه‌های مختلف ایران به مقصد عربستان سعودی در عملیات حج تمتع سال ۱۳۹۶ را مطرح کرد.

به نوشته خبرگزاریها، با استناد به آمارهای معرفی شده تا انتهای روز ۱۳ مردادماه ۴۸ پرواز به مقصد عربستان سعودی انجام گرفته که از این تعداد ۳۸ پرواز را هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) انجام داده است.

با استناد به ارزیابی‌های صورت گرفته از کل ۸۵ هزار زائر اعزامی ایران به عربستان سعودی در عملیات حج امسال نیز بناست ۶۹ هزار نفر از روش هواپیماهای ایران‌ایر جابه‌جا شوند که این رقم گوینده سهم بالای ۷۰ درصدی ایران‌ایر در کل عملیات حج تمتع امسال خواهد بود.

براساس مطرح سازمان هواپیمایی کشوری تا اینجای کار نیز ۱۲ هزار و ۴۱۸ مسافر از روش هواپیماهای ایرانی به سوی عربستان سعودی پرواز کردند و پیش بینی می‌شود کل روش حج امسال نیاز به انجام ۲۶۳ برنامه پروازی داشته باشد.

مدیرکل سازمان هواپیمایی کشوری مطرح کرده به توجه به آنکه سهم ایرلاین‌های سعودی در حج تمتع امسال به شکل زیادی کاهش یافت، با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که عملکرد ایرلاین ایرانی در این عرصه مثبت بوده است و به توجه به تراکم بالای سفرها تا اینجای کار سخت مخصوصی در مسیر پروازهای حج بوجود نیامده است.

سازمان هواپیمایی کشوری مطرح کرده در صورت نیاز تمام قابلیت ها موجود برای انجام پروازهای حج سال جاری بسیج خواهند شد و در این بین همه هواپیماهای اکتیو ایران‌ایر در صورت نیاز برای اعزام حجاج مورد بهره برداری قرار می گیرند.

برای شما نیز جالب است؟
اثر انگشت جانشین کارت پرواز می شود - . | .

میتوانید نوشته بروزترین آمارها از پروازهای حج ۹۶/ سهم ۷۵ درصدی ایران‌ایر را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات