خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » بررسی همزمان پرونده ۲فلایت چک درسازمان بازرسی/تازه ترین موقعیت پرونده – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۲۳:۵۰

 کد خبر: 13588
 16 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بررسی همزمان پرونده ۲فلایت چک درسازمان بازرسی/تازه ترین موقعیت پرونده – . | . بسته هستند

بررسی همزمان پرونده ۲فلایت چک درسازمان بازرسی/تازه ترین موقعیت پرونده – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بررسی همزمان پرونده ۲فلایت چک درسازمان بازرسی/تازه ترین موقعیت پرونده – . | . دعوت مینماییم. ناصر سراج در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی در خصوص تازه ترین موقعیت ورود سازمان بازرسی به مسئله تخلفات مرتبط با خرید هواپیمای فلایت چک گفت: سازمان بازرسی به […]

بررسی همزمان پرونده ۲فلایت چک درسازمان بازرسی/تازه ترین موقعیت پرونده – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بررسی همزمان پرونده ۲فلایت چک درسازمان بازرسی/تازه ترین موقعیت پرونده – . | . دعوت مینماییم.

ناصر سراج در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی در خصوص تازه ترین موقعیت ورود سازمان بازرسی به مسئله تخلفات مرتبط با خرید هواپیمای فلایت چک گفت: سازمان بازرسی به مسائل مرتبط به خرید این هواپیما ورود کرده است و در حال بررسی پرونده هستیم.

ایشان در جواب به این پرسش که آیا پرونده ابتدایی مرتبط به خرید فلایت چک به دادسرا ارسال شده است؟ گفت: پیرامون هواپیماها، مسئله خرید دو فلایت چک مطرح بود و این سازمان به مسئله خرید فلایت چک دوم هم ورود کرد.

مدیرعامل سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه سازمان بازرسی به مسئله تخلفات مرتبط به هر دو فلایت چک ورود کرده است، تصریح کرد: پیرامون خرید اولین فلایت چک قبل از این اقداماتی انجام شده بود با اینحال هنوز به دادسرا ارسال نشده است. هر دو پرونده توام بررسی می شود.

سراج پیشتر و در جواب به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چندی قبل چندین عدد از بازنشسته ها و مردم مختلف از نمونه معاون شهردار تهران در انتخابات کمیته ملی المپیک ثبت اسم کردند، آیا این سمت شغل شمرده می شود و سازمان بازرسی ورود کرده است؟ گفت: یکی از زیرمجموعه های مربوطه می تواند به این مسئله ورود کند با اینحال نمی دانم قسمت مربوطه به این مسئله ورود کرده است یا نه.

به نوشته مهر، مدتی قبل دادسرای کارکنان دولت در نامه ای به سازمان بازرسی کل کشور، از این سازمان خواسته بود بررسی کند که «آیا پیمان موصوف (پیمان خرید هواپیماهای فلایت چک) از روش اجرا مناقصه و مقررات قانونی منعقد شده است؟ آیا درمقایسه با اجرا مناقصه خرید این هواپیماها، اعتراضی به سازمان بازرسی واصل شده یا نه  و در صورت وصول انتقاد، نتیجه بررسی و رسیدگی به انتقاد واصله چیست؟

برای شما نیز جالب است؟
فیلم: تعمیر هواپیمای فوق سنگین در کشور - . | .

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است قبل از این . در خبری از شکایت کمپانی انگلیسی طرف پیمان از کمپانی فرودگاه ها خبر داده بود.

میتوانید نوشته بررسی همزمان پرونده ۲فلایت چک درسازمان بازرسی/تازه ترین موقعیت پرونده – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات