خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » با تکنولوژی حقیقت اضافه در فرودگاهها گم نمی شوید – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۱:۴۱

 کد خبر: 12419
 115 بازدید
 دیدگاه‌ها برای با تکنولوژی حقیقت اضافه در فرودگاهها گم نمی شوید – . | . بسته هستند

با تکنولوژی حقیقت اضافه در فرودگاهها گم نمی شوید – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان با تکنولوژی حقیقت اضافه در فرودگاهها گم نمی شوید – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته وی تری، اخیرا ۲۰۰۰ نشان راهنمای بنا شده بر تکنولوژی حقیقت اضافه در نقاط مختلف دو ترمینال فرودگاه ذکر شده نصب […]

با تکنولوژی حقیقت اضافه در فرودگاهها گم نمی شوید – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان با تکنولوژی حقیقت اضافه در فرودگاهها گم نمی شوید – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته وی تری، اخیرا ۲۰۰۰ نشان راهنمای بنا شده بر تکنولوژی حقیقت اضافه در نقاط مختلف دو ترمینال فرودگاه ذکر شده نصب شده است که نکات فراوانی در باب مسیر تحویل بار، سوار شدن به هواپیماهای مختلف و … را در دست مسافران قرار می دهد.

نشان های راهنمای ذکر شده به مسافران امکان می دهد تا دوربین گوشی خود را به یک مسیریاب حرفه ای مبدل کنند و از این طریق قادر باشند خود را به سرعت برای پرواز به محل مورد نظر برسانند.

با استناد به غیرقابل استفاده بودن سیستم ها و برنامه های بنا شده بر جی پی اس در محیط های سربسته ای مانند فرودگاه ها و ناکارآمدی برنامه هایی مانند نقشه گوگل در این عرصه خدمات ذکر شده می تواند به مسافران به طرز جدی کمک کند.

نصب این سیستم بخشی از برنامه ۲.۵ میلیاردپوندی مدیران فرودگاه Gatwick برای متحول سازی و معرفی خدمات پیشرفته بنا شده بر تکنولوژی های نوین است. مسیر حرکت در شکل این سیستم از روش پیکان های سبز رنگ واضح می شود.

معرفی این خدمات با هم کاری کمپانی PointrLabs صورت می گیرد که در عرصه معرفی برنامه های تلفن هوشمندی و خدمات مرتبط با کمپانی های هواپیمایی، فرودگاه ها و … تخصص دارد. مدیران فرودگاه Gatwick می گویند از این طریق هیچ معلومات شخصی از مسافران تجمیع نشده و داده های خصوصی آنها محفوظ باقی خواهد ماند.

برای شما نیز جالب است؟
تولید هواپیمای الکتریکی تا ۲۰۲۲ میلادی - . | .

میتوانید نوشته با تکنولوژی حقیقت اضافه در فرودگاهها گم نمی شوید – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات