خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » بالش هوشمندی که دمای بدن را در لحظه خواب تنظیم می‌کند – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۶:۳۲

 کد خبر: 13516
 73 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بالش هوشمندی که دمای بدن را در لحظه خواب تنظیم می‌کند – . | . بسته هستند

بالش هوشمندی که دمای بدن را در لحظه خواب تنظیم می‌کند – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بالش هوشمندی که دمای بدن را در لحظه خواب تنظیم می‌کند – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته ستاد ویژه پیشرفت تکنولوژی نانو، کمپانی سیمبا هیبرید (Simba Hybrid) بالشی به مارکت معرفی کرده که با بهره برداری […]

بالش هوشمندی که دمای بدن را در لحظه خواب تنظیم می‌کند – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بالش هوشمندی که دمای بدن را در لحظه خواب تنظیم می‌کند – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته ستاد ویژه پیشرفت تکنولوژی نانو، کمپانی سیمبا هیبرید (Simba Hybrid) بالشی به مارکت معرفی کرده که با بهره برداری از آن می‌توان خواب راحتی را تجربه کرد. این بالش با بهره برداری از نانولوله‌های کربنی و تکنولوژی ویژه ناسا دیزاین و ساخته شده و به هزینه ۹۵ پوند به مارکت معرفی شده‌ است.

با بهره برداری از این بالش دمای بدن در طول شب تنظیم شده و شرایط برای خواب ساده تر ممکن می‌شود. سطح این بالش با بهره برداری از مواد تغییر فاز دهنده پوشانده شده‌است؛ این تکنولوژی به وسیله ناسا معرفی شده‌است. این تکنولوژی می‌تواند مدیریت تفاوت دمای بدن را در طول شب به عهده گیرد.

نانولوله‌های کربنی موجود در این بالش وظیفه واکنش دادن به وزن سر و شکل دهی به بالش براساس فشار وارد شده از سر را دارند. این اولین باری است که از نانولوله‌های کربنی برای چنین هدفی استفاده می‌شود. نانولوله‌های استفاده شده در این برنامه قابل تنظیم هستند، به‌طوری که فرد می‌تواند بین سه حالت نرم، معتدل و سفت، یکی را برای خواب انتخاب کند.

تولید کننده این بالش اعتقاد دارد که تولید آن‌ها از لحاظ جواب‌دهی به نیاز کاربر درمقایسه با تکنولوژی‌های رایج یعنی بالش حاوی حافظه، از اجرای مناسب تری دارا است. الیاف استفاده شده در این بالش ۱۰۰ درصد از پنبه بوده و داخل آن از پر استفاده شده‌است.

از این تکنولوژی برنامه ریزی شده است در صندلی هواپیماها استفاده شود. وزن سر انسان بین ۴.۵ تا ۵.۵ کیلوگرم بوده و یکی از مهمترین بخش‌های بدن شمرده می‌شود. بدین خاطر لحظه خواب باید این بخش از بدن در جای مناسبی قرار گیرد تا بتواند خواب راحتی داشته باشد. بعد از یک روز پرکار و خسته‌کننده، وجود شرایط خوب برای یک خواب راحت بسیار ضروری است. بدین خاطر وجود یک بالش هوشمند می‌تواند کمک شایانی کند.

برای شما نیز جالب است؟
باطل محدودیت حمل لپ‌تاپ برای ۱۰ کمپانی هواپیمایی - . | .

میتوانید نوشته بالش هوشمندی که دمای بدن را در لحظه خواب تنظیم می‌کند – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات